Dlaczego warto inwestować w nieruchomości mieszkaniowe w Krakowie?

2018-11-13

Kraków to drugie co do wielkości miasto w Polsce, nazywane też kulturową stolicą Polski. Oprócz licznych wydarzeń kulturalnych czy koncertów, w Krakowie odbywają się też imprezy sportowe oraz wystawy i targi. Sam Kraków, jak i jego okolice są wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym. Udając się do stolicy małopolski koniecznie trzeba:

8 powodów dlaczego warto wybrać mieszkanie z rynku pierwotnego

2018-11-03

Jedną z najważniejszych i najbardziej kosztownych inwestycji w ciągu całego życia jest zakup mieszkania. Jedną z podstawowych decyzji staje się zaś ta dotycząca, czy będzie to zakup na rynku wtórnym czy na runku pierwotnym. Jakie korzyści niesie ze sobą wybór tej drugiej opcji? Są one liczne, a dokładniej o zaletach tego rozwiązania poniżej.

Godziny otwarcia biura sprzedaży

2018-10-30

Informujemy, iż dnia 02.11.2018 r.biuro sprzedaży mieszkań przy ul. Dobrego Pasterza 118C/LU3 oraz przy ul. Dąbskiej 11 będą nieczynne.

Dlaczego warto zamieszkać na Dąbiu

2018-10-28

To, gdzie mieszkamy w dużej mierze wpływa na nasze samopoczucie. Młode rodziny zazwyczaj mają dylemat między wyborem miasta a terenami wiejskimi. Za tymi pierwszymi przemawia dobrze rozbudowana sieć transportowa, która umożliwia sprawne i szybkie przemieszczanie się, podczas gdy, te drugie przyciągają większym spokojem i otoczeniem natury.

Lokal użytkowy pod Twój biznes

2018-10-25

Wybór odpowiedniej drogi zawodowej, każda zmiana pracy oraz inwestycje niosące z sobą ryzyko utraty kapitału, to dla człowieka bardzo trudne decyzje życiowe. Z jednej strony w głowie kłębią się liczne pomysły na to, jak stać się panem swojego losu, a z drugiej, wątpliwości... Jaką więc wybrać drogę?