8 powodów dlaczego warto wybrać mieszkanie z rynku pierwotnego

2018-11-03

Jedną z najważniejszych i najbardziej kosztownych inwestycji w ciągu całego życia jest zakup mieszkania. Jedną z podstawowych decyzji staje się zaś ta dotycząca, czy będzie to zakup na rynku wtórnym czy na runku pierwotnym. Jakie korzyści niesie ze sobą wybór tej drugiej opcji? Są one liczne, a dokładniej o zaletach tego rozwiązania poniżej.

Godziny otwarcia biura sprzedaży

2018-10-30

Informujemy, iż dnia 02.11.2018 r.biuro sprzedaży mieszkań przy ul. Dobrego Pasterza 118C/LU3 oraz przy ul. Dąbskiej 11 będą nieczynne.

Dlaczego warto zamieszkać na Dąbiu

2018-10-28

To, gdzie mieszkamy w dużej mierze wpływa na nasze samopoczucie. Młode rodziny zazwyczaj mają dylemat między wyborem miasta a terenami wiejskimi. Za tymi pierwszymi przemawia dobrze rozbudowana sieć transportowa, która umożliwia sprawne i szybkie przemieszczanie się, podczas gdy, te drugie przyciągają większym spokojem i otoczeniem natury.

Lokal użytkowy pod Twój biznes

2018-10-25

Wybór odpowiedniej drogi zawodowej, każda zmiana pracy oraz inwestycje niosące z sobą ryzyko utraty kapitału, to dla człowieka bardzo trudne decyzje życiowe. Z jednej strony w głowie kłębią się liczne pomysły na to, jak stać się panem swojego losu, a z drugiej, wątpliwości... Jaką więc wybrać drogę?

Mieszkania przy ulicy Dąbskiej Kraków - ostatnie 25 mieszkań!

2018-10-11

Pragniemy poinformować, że wciąż pozostało 25 wolnych mieszkań w ramach inwestycji Dąbie Plaza w krakowskiej dzielnicy Dąbie, przy ulicy Dąbskiej 11a.