Ostatni lokal użytkowy przy ulicy Cystersów 26B

2019-02-10

W naszej inwestycji w centrum Krakowa przy ulicy Cystersów 26B pozostał już ostatni lokal użytkowy. Lokal jest idealny pod siedzibę dla kancelarii prawnej ze względu na bliskie położenie Sądu. Nieruchomość może być również świetna pod inne działalności gospodarcze. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

2018-12-20

Radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku osiągnięcia zamierzonych celów oraz wielu okazji do uśmiechu
życzą
Zarząd i Pracownicy firmy Budrem

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości mieszkaniowe w Krakowie?

2018-11-13

Kraków to drugie co do wielkości miasto w Polsce, nazywane też kulturową stolicą Polski. Oprócz licznych wydarzeń kulturalnych czy koncertów, w Krakowie odbywają się też imprezy sportowe oraz wystawy i targi. Sam Kraków, jak i jego okolice są wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym. Udając się do stolicy małopolski koniecznie trzeba:

8 powodów dlaczego warto wybrać mieszkanie z rynku pierwotnego

2018-11-03

Jedną z najważniejszych i najbardziej kosztownych inwestycji w ciągu całego życia jest zakup mieszkania. Jedną z podstawowych decyzji staje się zaś ta dotycząca, czy będzie to zakup na rynku wtórnym czy na runku pierwotnym. Jakie korzyści niesie ze sobą wybór tej drugiej opcji? Są one liczne, a dokładniej o zaletach tego rozwiązania poniżej.

Godziny otwarcia biura sprzedaży

2018-10-30

Informujemy, iż dnia 02.11.2018 r.biuro sprzedaży mieszkań przy ul. Dobrego Pasterza 118C/LU3 oraz przy ul. Dąbskiej 11 będą nieczynne.