2019-02-10

Niedawno powstała inwestycja przy ulicy Cystersów 26B obejmuje nie tylko lokale mieszkalne, ale również lokale użytkowe. Nietuzinkowy pod względem architektonicznym oraz technicznym budynek uzyskał w 2016 r. wyróżnienie portalu RynekPierwotny.pl w kategorii „Najlepsza architektura w Krakowie”.

Dobra lokalizacja

Inwestycja znajduje się w odległości ok. 5 km od centrum miasta, przy zbiegu ulic Cystersów i Fabrycznej, w obrębie dzielnicy Grzegórzki. Jest to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w Krakowie ze względu na niedużą odległość od centrum oraz dobre połączenia komunikacyjne, umożliwiające dotarcie do różnych części miasta.

Na atrakcyjność tej lokalizacji wpływa także liczba osiedli mieszkaniowych, bliskość ważnych urzędów, przedszkoli i szkół, a ponadto infrastruktura handlowa i rekreacyjna.

Lokale do swobodnego zaaranżowania

Zrealizowana inwestycja oferuje lokale na sprzedaż, charakteryzujące się dużym potencjałem. Przestrzeń o powierzchni 365 m2 i wyszukanym architektonicznie planie ulokowana jest na parterze budynku. Wysokość kondygnacji wynosi od 3 do 3,3 m.

Lokale oferowane do sprzedaży to nie tylko pomieszczenia, ale również przestronna, otwarta przestrzeń, co umożliwia swobodną aranżację - mogą tu powstać lokale usługowe lub lokale biurowe dostosowane do prowadzenia różnorodnej działalności.

Dane techniczne

Budynek zabezpieczony jest systemem monitoringu oraz automatycznym systemem przeciwpożarowym, ponadto poszczególne pomieszczenia wyposażono w wentylację mechaniczną, instalację elektryczną z osprzętem, instalacje teletechniczne, centralnego ogrzewania, wodną i kanalizacyjną.

Starannie wykończona elewacja zewnętrzna i aluminiowa stolarka zapewniają estetyczny i nowoczesny wygląd.

Okazja dla inwestora i przedsiębiorcy

Lokale usługowe na sprzedaż przy Cystersów 26B, przestronne i umożliwiające własną konfiguracje przestrzeni, stanowią dobrą okazję dla inwestorów oraz przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem działalności usługowej o dowolnym charakterze.

Przejdź do oferty Lokale użytkowe Lokale Użytkowe Kraków