Mapa budynku

Ostatnie mieszkania !

Lokale użytkowe

Cystersów 26

Wiemy jak trudno dziś wybrać właściwe miejsce, które miałoby stać się naszym wymarzonym domem. Nasze mieszkanie powinno być bezpieczną strefą, w której po ciężkim dniu pracy znajdziemy ukojenie i spokój. Dlatego też firma Budrem pragnie spełnić Państwa marzenia.

Niewątpliwie to co nas wyróżnia to wieloletnie doświadczenie w branż deweloperskiej. Nasze doświadczenie, a przede wszystkim dążenie do ciągłego podnoszenia standardu inwestycji wpłynęło na to, że dziś możemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Inwestycja przy ul. Cystersów 26 jest tego najlepszym dowodem. Znajduje się w centrum Krakowa, u zbiegu ulic Cystersów i Fabrycznej, pomiędzy Rondami Grzegórzeckim i Mogilskim, co zapewni szybki i wygodny dojazd do historycznego Rynku oraz innych części Krakowa. Inwestycja jest już zakończona, a mieszkania gotowe do odbioru. W trosce komfort życia mieszkańców budynek wyposażony został w cichobieżne, przestronne windy po dwie na klatce, automatyczny system przeciwpożarowy połączony bezpośrednio ze Strażą Pożarną, w agregat prądotwórczy oraz wentylację mechaniczną. Swobodę parkowania zapewni natomiast duży dwupoziomowy garaż podziemny oraz miejsca postojowe na zewnątrz przed budynkiem. Budynek został ogrodzony, wjazd przez szlaban. Natomiast w najcichszym miejscu inwestycji, wśród zieleni z myślą o najmłodszych mieszkańcach budynku, kameralny plac zabaw.

Dodatkowo proponujemy zróżnicowaną powierzchnię, możliwość wyboru aranżacji wnętrza, przestronne balkony - to jedne z wielu proponowanych przez nas możliwości.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w formalnościach związanych z kredytem hipotecznym współpracujemy z doradcami, którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie i reprezentujących wysoki poziom wiedzy, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz dopasowanie najlepszej oferty spośród szerokiej gamy produktów hipotecznych dostępnych na rynku.

Lokale mieszkalne

Cystersów 26

Oferujemy Państwu lokale znajdujące się w nowoczesnym budynku mieszkaniowo-usługowym w centrum Krakowa w bliskiej odległości od najważniejszych instytucj, takie jak Urząd Miasta Krakowaczy Sądy. Wysokie zagęszczenie ludności w okolicy (istniejące i powstające nowe osiedla) sprzyja zapotrzebowaniu na różnego rodzaju usługi dla mieszkańców i gwarantuje duże grono potencjalnych Klientów. Wygodny dojazd zarównio samochodem (pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie) oraz komunikacją miejską. Lokale znajdują się na parterze budynku, posiadają po dwa niezależne wejścia oraz duże okna skierowane na ul. Fabryczną. Ponadto w lokalach znajduje się wentylacja mechaniczna, budynek wyposażony jest w automatyczny system przeciwpożarowy oraz system monitoringu. Przy budynku znajdują się miejsca ogólnodostępne, istnieje również możliwość wykupienia miejsc postojowych w garażu podziemnym. Lokale są w stanie deweloperskim co daje możliwości własnej aranżacji.

Centrum handlowe
Edukacja
Przystanek
Restauracja
Sport i rekreacja
Zdrowie
Mieszkanie wolne
Mieszkanie zarezerwowane
Mieszkanie sprzedane
Posiada wariant z aneksem
Oferta specjalna
PDF dla wariantu z aneksem
PDF dla wariantu z kuchnią

Legenda

Lista mieszkań

Przesuń w bok aby zobaczyć więcej

Wolne: 0     Sprzedane: 2     Zarezerwowane: 0

21
73,07 m2 4 3
26
73,15 m2 5 3

Prestiżowa lokalizacja, doskonała komunikacja, rozwinięta infrastruktura!

Inwestycja znajduje się w Centrum Krakowa u zbiegu ulic Fabrycznej i Cystersów, skąd w zaledwie kilkanaście minut można dotrzeć do zabytkowych części Krakowa takich jak Wawel, Stare Miasto, Rynek Główny czy Stary Kazimierz. Pobliskie Ronda - Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Nieopodal inwestycji znajdują się liczne żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe oraz centra handlowe min. Galeria Krakowska i Galeria Kazimierz.