Mapa budynku

Wybierz kryteria:

Wyszukaj

Znajdź mieszkanieLupa

Nr m2 Cena (zł) Status
Lokale użytkowe

Dąbie Plaza LU

Dąbie Plaza to inwestycja, w której skład oprócz budynku mieszkalnego, wchodzi także pięciokondygnacyjny budynek usługowy. Część usługowa zostanie wyposażona w: całodobowy monitoring, system sygnalizacji pożaru, detektory spalin w garażu, system zasilania awaryjnego, wentylację mechaniczną oraz drzwi antywłamaniowe klasy C. Pod częścią usługową przewidziany jest również wygodny, dwupoziomowy garaż podziemny.

Dąbie Plaza to inwestycja położona przy ul. Dąbskiej 11 - w centrum Krakowa, pomiędzy dwoma dużymi arteriami miasta – ulicą Mogilską i Aleją Pokoju. Jest to idealne miejsce dla osób, które szukają lokalu do prowadzenia swojego biznesu. Z ul. Dąbskiej można z łatwością i w krótkim czasie przedostać się do centrum miasta. Tę lokalizację cechuje również bliskość węzłów komunikacyjnych i dostęp do wielu linii tramwajowych i autobusowych. W pobliżu inwestycji znajduje się wiele miejsc rekreacji: hala widowiskowo-sportowa TAURON Arena, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO, kawiarnie, restauracje, kluby fitness, szkoły tańca, centra handlowe: Plaza i M1 oraz kina: Cinema City i IMAX. Nieopodal jest także Park Lotników Polskich – jeden z największych obszarów zielonych Krakowa.

Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2019 r.

Lokale mieszkalne

Dąbie Plaza LU

Centrum handlowe
Edukacja
Kościół
Policja
Restauracja
Sport i rekreacja
Zdrowie
Mieszkanie wolne
Mieszkanie zarezerwowane
Mieszkanie sprzedane
Posiada wariant z aneksem
Oferta specjalna
PDF dla wariantu z aneksem
PDF dla wariantu z kuchnią

Legenda

Lista mieszkań

Przesuń w bok aby zobaczyć więcej

Wolne: 0     Sprzedane: 0     Zarezerwowane: 0

Jeśli jesteś na etapie kupna wymarzonego mieszkania, które zachwyci połączeniem wygody i wysokiego standardu, w którym będziesz mógł zamieszkać od zaraz, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą mieszkań pod klucz.

Korzystając z naszej oferty zakupu mieszkania z wykończeniem nie musisz tracić czasu i energii na prace remontowe, ale możesz się do niego wprowadzić niemal od razu. W tym przypadku zadbamy o każdy szczegół związany z instalacjami, podłogami, ścianami, czy z armaturą łazienkową. Ty natomiast, zajmiesz się jedynie wstawieniem ulubionych mebli i rozkoszowaniem nowymi wnętrzami własnego M.

Jest to tym samym idealna propozycja dla osób zapracowanych, ceniących sobie spokój, bez konieczności nadzorowania prac podwykonawców.

Ogromną zaletą realizacji „pod klucz” jest także to, że podpisując umowę, klient może dokładnie określić, jakie prace wykończeniowe wykona deweloper i w jaki sprzęt wyposaży lokal. Często określa także marki produktu, model, a także kolory ścian.

Ponadto każde nasze mieszkanie ma dostęp do balkonu, co nie jest standardem wśród konkurencji. Konstrukcja budynku pozwala na łączenie mieszkań i ciekawą aranżację. W trosce o maksymalną wygodę mieszkańców, piony komunikacyjne są wygłuszone i wyposażone w cichobieżne windy.

Kolejną zaletą mieszkań „pod klucz” jest oszczędność pieniędzy, poprzez różnicę w kwocie podatku VAT.

Jeśli więc zastanawiasz się nad kupnem swojego lokum, skontaktuj się z nami, a z pewnością zaproponujemy Ci mieszkanie indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb, uwzględniając Twoje osobiste preferencje i życzenia.