Mapa budynku
Mapa budynku

Inwestycja w przygotowaniu.

Na Zakolu Wisły 10

Na Zakolu Wisły to inwestycja zaplanowana w doskonałej lokalizacji, blisko centrum Krakowa. Przestronne i jasne mieszkania oraz duże tarasy z widokiem na Wisłę to niezaprzeczalnie jeden z największych atutów tej inwestycji. Na Zakolu Wisły to idealna lokalizacja dla osób, które cenią sobie łatwy i szybki dojazd do centrum, a jednocześnie są miłośnikami natury. Głównymi walorami tej lokalizacji jest bliskość galerii handlowych, miejsc rekreacji i rozrywki, szkół, a także terenów zielonych (Ogrody Działkowe Zakole Wisły).

Jeżeli marzysz o pięknym, słonecznym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, inwestycja Na Zakolu Wisły to propozycja własnie dla Ciebie!

Na Zakolu Wisły 10

Centrum handlowe
Edukacja
Przystanek
Sport i rekreacja

Prestiżowa lokalizacja, dogodna komunikacja, rozwinięta infrastruktura!

Doskonała lokalizacja blisko centrum Krakowa z dogodną komunikacją to jedne z największych zalet mieszkań od dewelopera Budrem. Jednocześnie nasza najnowsza inwestycja jest umiejscowiona w sąsiedztwie dużych terenów zielonych (Ogrody Działkowe Zakole Wisły), których bliskość doceni każdy. Dzięki temu jest to perfekcyjna oferta dla każdego, kto ceni sobie nowoczesne udogodnienia, bliskość miejskiego życia i natury. Te tanie mieszkania w Krakowie wyróżniają się jasnymi i przestronnymi wnętrzami oraz dużymi tarasami z pięknym widokiem na Wisłę. W pobliżu inwestycji Na Zakolu Wisły znajduje się cała infrastruktura, nowoczesnego Krakowa. Do dyspozycji w pobliżu są przedszkola, szkoły czy centra handlowe. Przystani autobusowe zapewniają szybki i bezproblemowy dostęp do każdego miejsca w stolicy małopolski. Nowe mieszkania w Krakowie - stwórz swoją własną przestrzeń życiową w najlepszym miejscu w Krakowie. Dowiedz się więcej o inwestycji Na Zakolu Wisły, która już jest w przygotowaniu.