2017-05-30

Inwestycja przy ulicy Cystersów nabiera ostatecznych kształtów. Dwa budynki stworzone są z myślą o wymagających mieszkańcach - zostały zaprojektowane tak, by zapewniać maksymalny komfort życia. Przeszklony dach, dzięki któremu wnętrze budynku jest wyjątkowo jasne, duże tarasy, ogródki i mnóstwo zieleni przy mieszkaniach usytuowanych nieco niżej – właśnie to można znaleźć w inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Cystersów. Budynki powstały w miejscu, które znajduje się stosunkowo blisko centrum, a jednocześnie jest na tyle ciche i spokojne, że po powrocie do domu możemy wypocząć w ciszy i spokoju.
Wykończenie budynków to m.in. kamień na elewacji. Kamienne elementy dekoracyjne znajdują się wewnątrz i na zewnątrz wind Schindlera. Same windy poruszają się z satysfakcjonującą prędkością, umożliwiając tym samym odbywanie komfortowych i krótkotrwałych „podróży” w górę i w dół. To ważne, gdy weźmie się pod uwagę wysokość siedmiopiętrowych budynków. Zastosowanie szwajcarskiej technologii i przeprowadzanie rygorystycznych kontroli jakości – to czynniki, które sprawiają, że windy Schindlera są nie tylko komfortowe, ale również bezpieczne.

Budynki zlokalizowane przy ulicy Cystersów powstały z myślą o ludziach, którzy oczekują przestrzeni, wygody i przyjaznych warunków życia. Rozkład poszczególnych lokali zapewnia maksymalny komfort eksploatacji i pozwala optymalnie wykorzystać życiową przestrzeń. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i 5-pokojowe apartamenty, których powierzchnia przekracza 100 metrów kwadratowych. Duże okna i drzwi przyczyniają się do tego, że mieszkania są nasłonecznione i przytulne. Jednym z największych i najbardziej niekonwencjonalnych atutów inwestycji jest przeszklone, słoneczne atrium.

Odległość pomiędzy mieszkaniami a centrum jest na tyle dogodna, że podróż trwa krótko i można odbyć ją również środkami komunikacji miejskiej. Kolejny atut budynków to dwupoziomowy parking podziemny. Dzięki temu udogodnieniu szukanie miejsc parkingowych, których zawsze jest zbyt mało, przestaje być konieczne.zdjęcie678.jpg zdjęcie679.jpg

zdjęcie680 zdjęcie681.jpg

zdjęcie682.jpg zdjęcie684.jpg

zdjęcie720