Godziny pracy w biura

2024-05-29

Szanowni Państwo, w dniu 31.05.2024 r. (piątek) biuro sprzedaży mieszkań przy ul. Dobrego Pasterza 118c/LU3 oraz przy ul. Kobierzyńskiej 43 w Krakowie będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe - jakie udogodnienia powinno posiadać

2024-05-06

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe powinno zagwarantować wysoki komfort, swobodę, bezpieczeństwo codziennego życia. Podczas wyboru mieszkania należy zwrócić uwagę na wiele czynników, które na pozór wydają się być bez znaczenia. Liczy się nie tylko standard nieruchomości, ale również sposób, w jaki sposób została zaprojektowana najbliższa okolica. Potrzebujesz szczegółowych informacji na ten temat? Koniecznie zapoznaj się z tym artykułem, dzięki któremu wszystko stanie się jasne!

Mieszkanie open space - zalety i wady

2024-04-15

Sposób zaaranżowania przestrzeni ma ogromny wpływ na jakość życia. Różnorodność dostępnych rozwiązań sprawia, że każdy ma szansę znaleźć opcję odpowiednią dla siebie. Tradycyjne wnętrza nie są dla każdego - ciasne i niefunkcjonalne pomieszczenia mogą negatywnie wpływać na samopoczucie. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się mieszkania open space, które zachwycają przestronnością. Posiadają one wiele zalet, jednak nie można nie wspomnieć również o pewnych ograniczeniach.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

2024-03-28

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Życzy Zarząd i Pracownicy Budrem.

Czy warto inwestować w mikroapartament?

2024-03-15

Rynek nieruchomości to jeden z najbardziej zmiennych rynków. Inwestorzy poszukują nowych sposobów na pomnożenie kapitału i chętnie zapoznają się z nowymi i zróżnicowanymi alternatywami, które pojawiają się wraz z kolejnym rokiem. Ciekawą propozycją są mikroapartamenty, które cieszą się dużym i stale rosnącym zainteresowaniem.