Mieszkanie na najwyższym piętrze - dobre czy złe rozwiązanie?

2020-09-24

Jedni mówią, że warto, a inni odradzają mieszkania na ostatnim piętrze. Każda ze stron podaje swoje argumenty. Zanim podejmie się ostateczną decyzję warto więc poznać wady i zalety mieszkań na najwyższych kondygnacjach by sprawdzić, czy jest to dla nas odpowiednie rozwiązanie. Z całą pewnością będzie to opcja godna rozważenia.

BUDOWA ROKU 2019 - NAGRODA II STOPNIA DLA INWESTYCJI DĄBIE PLAZA PRZY UL. DĄBSKIEJ 11A

2020-09-18

Miło nam poinformować, że inwestycja Dąbie Plaza przy ul. Dąbskiej 11A, zrealizowana przez BUDREM, otrzymała nagrodę II stopnia w prestiżowym konkursie: BUDOWA ROKU 2019.

Mieszkanie, apartament, loft - czym różnią się te przestrzenie?

2020-08-11

Zarówno na rynku nieruchomości pierwotnych, jak i wtórnych spotkamy się z rozmaitymi typami lokali. I choć ich definicje z pozoru nie budzą wątpliwości, sprzedawcy i agencje nie zawsze posługują się nimi w przejrzysty sposób, zamiast tego priorytetyzując wartość reklamową danego określenia. Dlatego też kupujący powinni zachować tu czujność i zyskać jasność co do kryteriów, jakie odróżniają od siebie lokale w rodzaju typowego mieszkania, apartamentu czy loftu. Przyjrzyjmy się zatem bliżej tym kryteriom.

Małe, ale optycznie większe mieszkanie - jak to osiągnąć?

2020-07-25

Nie każdy ma przestronny apartament, który może zaaranżować w dowolny sposób. Nic jednak straconego, gdyż nawet przy niewielkim metrażu można uzyskać świetne efekty. Wystarczy dobrze przemyśleć aranżację wnętrza i postawić na rozwiązania optycznie je powiększające. Wbrew pozorom mamy sporo możliwości, dlatego każdy jest w stanie stworzyć praktyczny i estetyczny wystrój, niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia.

Czym jest mieszkanie pod klucz?

2020-07-15

Wiele osób kupując mieszkanie, zastanawia się nad tym, na jakim poziomie powinno być jego wyposażenie. Niektórzy stawiają na stan deweloperski, inni na nowe mieszkania gotowe już do zamieszkania. Wystarczy tylko wnieść swoje rzeczy, by móc cieszyć się nowym lokalem. Przezorni mogą też zmienić zamki w drzwiach, ale właściwie na tym kończy się ingerencja w przygotowanie do zamieszkania. Czym właściwie jest mieszkanie pod klucz? Czy warto je wybierać?