Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

2018-12-20

Radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku osiągnięcia zamierzonych celów oraz wielu okazji do uśmiechu
życzą
Zarząd i Pracownicy firmy Budrem

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości mieszkaniowe w Krakowie?

2018-11-13

Kraków to drugie co do wielkości miasto w Polsce, nazywane też kulturową stolicą Polski. Oprócz licznych wydarzeń kulturalnych czy koncertów, w Krakowie odbywają się też imprezy sportowe oraz wystawy i targi. Sam Kraków, jak i jego okolice są wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym. Udając się do stolicy małopolski koniecznie trzeba:

Dlaczego warto zamieszkać na Dąbiu

2018-10-28

To, gdzie mieszkamy w dużej mierze wpływa na nasze samopoczucie. Młode rodziny zazwyczaj mają dylemat między wyborem miasta a terenami wiejskimi. Za tymi pierwszymi przemawia dobrze rozbudowana sieć transportowa, która umożliwia sprawne i szybkie przemieszczanie się, podczas gdy, te drugie przyciągają większym spokojem i otoczeniem natury.

Lokal użytkowy pod Twój biznes

2018-10-25

Wybór odpowiedniej drogi zawodowej, każda zmiana pracy oraz inwestycje niosące z sobą ryzyko utraty kapitału, to dla człowieka bardzo trudne decyzje życiowe. Z jednej strony w głowie kłębią się liczne pomysły na to, jak stać się panem swojego losu, a z drugiej, wątpliwości... Jaką więc wybrać drogę?

Mieszkania przy ulicy Dąbskiej Kraków - ostatnie 25 mieszkań!

2018-10-11

Pragniemy poinformować, że wciąż pozostało 25 wolnych mieszkań w ramach inwestycji Dąbie Plaza w krakowskiej dzielnicy Dąbie, przy ulicy Dąbskiej 11a.