Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy!

2019-04-18

Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy.
Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku!

Dlaczego warto wybrać Kraków na siedzibę dla swojej firmy?

2019-03-18

Kraków to nie tylko dawna stolica Polski ale także miejsce, które obecnie jest odwiedzane przez liczną rzeszę turystów. Posiada dobrze rozwiniętą bazę hotelową i wysoko rozwiniętą infrastrukturą restauracyjną. To także miejsce idealne dla biznesu oraz branży restauracyjnej i noclegowej. Wiele firm ma tutaj swoje siedziby i jeszcze więcej planuje w przyszłości otworzyć tutaj swoje oddziały.

Ostatni lokal użytkowy przy ulicy Cystersów 26B

2019-02-10

W naszej inwestycji w centrum Krakowa przy ulicy Cystersów 26B pozostał już ostatni lokal użytkowy. Lokal jest idealny pod siedzibę dla kancelarii prawnej ze względu na bliskie położenie Sądu. Nieruchomość może być również świetna pod inne działalności gospodarcze. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

2018-12-20

Radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku osiągnięcia zamierzonych celów oraz wielu okazji do uśmiechu
życzą
Zarząd i Pracownicy firmy Budrem

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości mieszkaniowe w Krakowie?

2018-11-13

Kraków to drugie co do wielkości miasto w Polsce, nazywane też kulturową stolicą Polski. Oprócz licznych wydarzeń kulturalnych czy koncertów, w Krakowie odbywają się też imprezy sportowe oraz wystawy i targi. Sam Kraków, jak i jego okolice są wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym. Udając się do stolicy małopolski koniecznie trzeba: