Lokale usługowe w Krakowie - na co zwrócić uwagę wybierając nieruchomość na firmę?

2020-12-01

Lokale usługowe w Krakowie występują w wielu różnych wariantach, a więc ostateczna decyzja powinna zostać dokładnie przemyślana. Wiele zależy od specyfiki prowadzonej działalności. Nie istnieje obiekt, który w każdym przypadku sprawdzi się równie dobrze. Wiadomym jest, że cena wynajmu/zakupu także ma duże znaczenie, szczególnie dla przedsiębiorców, którzy posiadają ograniczony budżet. Zastanawiasz się, jak podjąć trafną decyzję? Sprawdź poniższe wskazówki, które z pewnością okażą się sporym wsparciem.

Postęp prac na budowie inwestycji Aleja Pokoju - ul. Na Łąkach 9

2020-11-13

Szanowni Klienci,
poniżej prezentujemy najnowsze zdjęcia z placu budowy budynku przy ul. Na Łąkach 9 w Krakowie.

Kawalerka - mała przestrzeń, nieograniczone możliwości aranżacji

2020-11-10

Kawalerki, czyli mieszkania o dość niewielkim metrażu, stanowią przeważającą część obecnych w Polsce mieszkań. Pomimo jednak tak dużej ich popularności, nadal stanowią ogromny problem od strony aranżacji. Wiele osób uważa, że tak małej przestrzeni nie da się wygodnie, estetycznie i logicznie urządzić. Jest to rzecz jasna spory błąd, ponieważ mała przestrzeń również ma ogromne możliwości aranżacyjne.

Zalety i wady mieszkania w centrum Krakowa

2020-10-27

Mieszkanie w centrum Krakowa to marzenie wielu osób. Faktem jest, że wspomniana lokalizacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Rynek nieruchomości stale się rozwija, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego lokum nie powinno stanowić żadnego wyzwania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy jednak poważnie się zastanowić. Dobrze przeanalizować nie tylko zalety, ale również wady opisywanego rozwiązania. Poniższe wskazówki z pewnością będą stanowić spore wsparcie dla osób niezdecydowanych, które nie posiadają doświadczenia.

Mieszkanie na najwyższym piętrze - dobre czy złe rozwiązanie?

2020-09-24

Jedni mówią, że warto, a inni odradzają mieszkania na ostatnim piętrze. Każda ze stron podaje swoje argumenty. Zanim podejmie się ostateczną decyzję warto więc poznać wady i zalety mieszkań na najwyższych kondygnacjach by sprawdzić, czy jest to dla nas odpowiednie rozwiązanie. Z całą pewnością będzie to opcja godna rozważenia.