Mieszkanie, apartament, loft - czym różnią się te przestrzenie?

2020-08-11

Zarówno na rynku nieruchomości pierwotnych, jak i wtórnych spotkamy się z rozmaitymi typami lokali. I choć ich definicje z pozoru nie budzą wątpliwości, sprzedawcy i agencje nie zawsze posługują się nimi w przejrzysty sposób, zamiast tego priorytetyzując wartość reklamową danego określenia. Dlatego też kupujący powinni zachować tu czujność i zyskać jasność co do kryteriów, jakie odróżniają od siebie lokale w rodzaju typowego mieszkania, apartamentu czy loftu. Przyjrzyjmy się zatem bliżej tym kryteriom.

Małe, ale optycznie większe mieszkanie - jak to osiągnąć?

2020-07-25

Nie każdy ma przestronny apartament, który może zaaranżować w dowolny sposób. Nic jednak straconego, gdyż nawet przy niewielkim metrażu można uzyskać świetne efekty. Wystarczy dobrze przemyśleć aranżację wnętrza i postawić na rozwiązania optycznie je powiększające. Wbrew pozorom mamy sporo możliwości, dlatego każdy jest w stanie stworzyć praktyczny i estetyczny wystrój, niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia.

Czym jest mieszkanie pod klucz?

2020-07-15

Wiele osób kupując mieszkanie, zastanawia się nad tym, na jakim poziomie powinno być jego wyposażenie. Niektórzy stawiają na stan deweloperski, inni na nowe mieszkania gotowe już do zamieszkania. Wystarczy tylko wnieść swoje rzeczy, by móc cieszyć się nowym lokalem. Przezorni mogą też zmienić zamki w drzwiach, ale właściwie na tym kończy się ingerencja w przygotowanie do zamieszkania. Czym właściwie jest mieszkanie pod klucz? Czy warto je wybierać?

Mieszkanie na parterze - odkryj jego zalety

2020-06-24

Zazwyczaj mieszkania na parterze są omijane szerokim łukiem - mało kto jest zainteresowany ich kupnem. Tymczasem rozwiązanie to ma szereg zalet, które warto poznać by szukając dla siebie wymarzonego mieszkania wziąć je pod uwagę i dokonać właściwego wyboru. Przekonanie, że mieszkania parterowe są gorsze często wynika błędnego rozumienia, że tańsze znaczy gorsze. Nic z tych rzeczy. Owszem są tańsze, ale to jedna z ich zalet. Przekonaj się jakie są pozostałe.

Budrem - mieszkania w stanie deweloperskim

2020-06-16

Klienci, którzy przymierzają się do kupna mieszkania, na pewno nie raz spotkali się z terminem tak zwanego ,, stanu deweloperskiego". Czym charakteryzuje się takie mieszkanie i jak wyglądają mieszkania w stanie deweloperskim oferowane przez dewelopera Budrem?