Wesołych Świąt Wielkanocnych

2024-03-28

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Życzy Zarząd i Pracownicy Budrem.

Godziny pracy w biura w okresie świątecznym

2024-03-27

Szanowni Państwo, w dniu 28.03.2024 r. (piątek) biuro sprzedaży mieszkań przy ul. Dobrego Pasterza 118c/LU3 oraz przy ul. Kobierzyńskiej 43 w Krakowie będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Czy warto inwestować w mikroapartament?

2024-03-15

Rynek nieruchomości to jeden z najbardziej zmiennych rynków. Inwestorzy poszukują nowych sposobów na pomnożenie kapitału i chętnie zapoznają się z nowymi i zróżnicowanymi alternatywami, które pojawiają się wraz z kolejnym rokiem. Ciekawą propozycją są mikroapartamenty, które cieszą się dużym i stale rosnącym zainteresowaniem.

Jak dodać współwłaściciela do swojego mieszkania?

2024-02-15

Zakup mieszkania to poważna decyzja, która powinna być podejmowana z należytą uwagą. Nie można bowiem zapominać o tym, że wiąże się ona z dużymi nakładami finansowanymi i w wielu przypadkach koniecznością zaciągania wieloletnich zobowiązań kredytowych.

Kredyt hipoteczny ze stałą czy zmienną stopą procentową?

2024-01-25

Zakup mieszkania może być finansowany zarówno z bieżących środków, jak również realizowany w ramach kredytu hipotecznego. Nie można zapominać o tym, że w obu przypadkach zakup nieruchomości wiąże się z wydatkowaniem znacznej ilości pieniędzy, a więc decyzja związana z transakcją musi być bardzo starannie przemyślana.