Wkład własny przy kredycie hipotecznym w 2021 roku. Jaka jest jego wartość i od czego zależy?

2021-05-20

Kredyt hipoteczny jest jedną z najpopularniejszych form finansowania zakupu nieruchomości. Dzieje się tak ze względu na rosnące ceny mieszkań oraz budowy domów. Niewiele osób jest w stanie sfinansować pozyskanie nieruchomości za gotówkę, dlatego dla większości kredyt jest opcją na zakup własnych czterech ścian. Trzeba jednak wiedzieć, jakie warunki muszą zostać spełnione aby móc ubiegać się o finansowanie.

Czym różni się umowa deweloperska od umowy przenoszącej własność?

2021-04-22

Mieszkania od dewelopera cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ci, którzy planują zakup powinni pamiętać o konieczności uregulowania niezbędnych formalności. Nie każdy wie, czym różni się umowa deweloperska od umowy przenoszącej własność. Należy mieć świadomość, że oba dokumenty niosą zupełnie inne konsekwencje prawne.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

2021-03-31

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Życzy Zarząd i Pracownicy Budrem/Euro-Invest

Wybór mieszkania a strony świata

2021-03-25

Wybierając nowe mieszkanie należy zwrócić uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Priorytetem jest to, aby było ono wygodne w codziennej eksploatacji. Każdy ma inne wymagania - nie istnieje lokum, które będzie odpowiednie dla wszystkich. Właśnie dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji należy porównać kilka, a nawet kilkanaście ofert.

Dlaczego mieszkania dwupokojowe są najpopularniejsze?

2021-03-15

Liczne statystyki potwierdzają, że mieszkania dwupokojowe cieszą się największym zainteresowaniem Polaków i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Metraż to kwestia bardzo indywidualna, jednak najczęściej wynosi on 35-50 metrów kwadratowych. Kawalerki są chętniej wybierane przez singli lub pary.