II miejsce w Rankingu najlepszych inwestycji w Krakowie

2020-04-06

Z przyjemnością informuję, że w I kwartale 2020 roku nasza inwestycja przy Alei Pokoju - ul. Na Łąkach 9 została wyróżniona przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl i zajęła II miejsce w Rankingu najlepszych inwestycji w Krakowie. Dziekujemy za zaufanie.

Aranżacja pokoju ucznia

2020-03-30

Rozpoczęcie edukacji jest jednym z najważniejszych etapów w życiu każdego człowieka. To wtedy zaczyna on swoją przygodą z nauką, od której będą zależeć jego dalsze losy.

Dlaczego warto zamieszkać na Czyżynach w Krakowie

2020-03-20

Wybór odpowiedniej lokalizacji do zamieszkania nie należy do łatwych decyzji, na którą mają wpływ różne czynniki zależne od indywidualnych preferencji.

Ważna informacja - zmiany organizacji pracy firmy

2020-03-16

Szanowni Państwo, w związku ze szczególną sytuacją związaną z dynamicznym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, uprzejmie informujemy, że od dnia 16.03.2020 roku do odwołania biuro sprzedaży mieszkań oraz biuro firmy nie przyjmuje klientów oraz odwołuje wszystkie zaplanowane spotkania. Powyższe działanie spowodowane jest troską o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa, jak również naszych pracowników.

Zakup nieruchomości przez obcokrajowca

2020-03-05

Coraz częściej zdarza się tak, że osoby spoza Unii Europejskiej kupują mieszkania oraz inne nieruchomości na terenie Polski. Warto wiedzieć, że wówczas nabycie nieruchomości przez cudzoziemca wiąże się z koniecznością przeprowadzenia tego przedsięwzięcia według odpowiednich procedur oraz uzyskania pozwolenia. Jak zatem przebiega zakup nieruchomości przez obcokrajowca?