2021-06-18

Wybór mieszkania deweloperskiego nie jest prostym zadaniem. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że niemożliwym jest obejrzenie nieruchomości, która jeszcze nie powstała. W dobie nowoczesnych technologii można jednak korzystać z rozmaitych udogodnień, które znacząco ułatwiają podjęcie trafnej decyzji. Nasza firma deweloperska Budrem zapewnia klientom szereg udogodnień, dzięki którym inwestycja z pewnością będzie udana. Nie trzeba podejmować decyzji "w ciemno"! Jeśli planujesz zakup własnego lokum w Krakowie, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią wpisu.

Wybór odpowiedniego mieszkania - jakie kwestie uwzględnić?

Znalezienie nieruchomości, która będzie w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań, wydaje się być sporym wyzwaniem. Faktem jest, że jest to zadanie trudne, ale nie niemożliwe. Na początku warto określić, jakie czynniki mają największe znaczenie. Dzięki temu etap poszukiwań mieszkania nie będzie męczący, ani uciążliwy.
 • Lokalizacja - jest to kwestia osobistych preferencji. Niektórzy poszukują mieszkania w centrum miasta, zaś inni chcą odpocząć od jego zgiełku. Nie bez znaczenia jest również odległość od pracy, uczelni, szkoły, przedszkola czy też żłobka. Najbliższe otoczenie bezpośrednio warunkuje komfort codziennego życia.
 • Standard nieruchomości - nowoczesne budownictwo gwarantuje wysoki standard życia. Obiekty są projektowane z należytą starannością przez doświadczonych architektów. Sporym zainteresowaniem cieszą się luksusowe apartamenty.
 • Kondygnacja - to, na jakim poziomie znajduje się mieszkanie ma duże znaczenie. Spora część osób preferuje wyższe kondygnacje, jednak lokale znajdujące się na parterze bardzo często wyposażone są we własny taras lub ogródek.
 • Metraż - nie można jednoznacznie powiedzieć, jaki będzie odpowiedni. Należy uwzględnić liczbę domowników oraz wysokość posiadanego budżetu.
 • Rozkład pomieszczeń - w niektórych projektach możliwe jest wdrożenie lekkich modyfikacji, jednak nie zawsze istnieje taka opcja. Sprawia to, że podział wewnętrzny mieszkania jest dla wielu osób czynnikiem determinującym podjęcie ostatecznej decyzji.
 • Dodatkowe udogodnienia - mowa tutaj o przynależącej piwnicy czy też schowkach gospodarczych.
 • Cena - wbrew pozorom na komfortowe, przestronne i fachowo wykończone mieszkanie w Krakowie nie trzeba wydawać majątku. Oferta naszego przedsiębiorstwa deweloperskiego przypadnie do gustu również tym, którzy posiadają ograniczony budżet.
 • Pliki PDF z rozkładem mieszkania

  Dbając o zadowolenie naszych klientów, udostępniliśmy pliki PDF z rozkładem wewnętrznym nieruchomości - są one publiczne, a zarazem darmowe. Warto zwrócić uwagę, że przy każdym lokalu znajduje się ikonka umożliwiająca pobranie lub otworzenie przygotowanych materiałów. To wyśmienita opcja dla tych, którzy chcą porównać ze sobą różne lokale mieszkaniowe. Nie wszyscy potrafią wyobrazić sobie, jak w rzeczywistości będzie wyglądać nieruchomość. Właśnie dlatego dobrze jest posiłkować się udostępnionymi plikami. W przypadku wątpliwości wystarczy skontaktować się z obsługą, która udzieli niezbędnego wsparcia. Znając rozkład mieszkania, znacznie łatwiej jest podjąć trafną decyzję. W projekcie uwzględnione są otwory okienne i drzwiowe, dzięki czemu bez większego wysiłku można zaplanować zagospodarowanie przestrzeni. Osoby niezdecydowane powinny wyłonić kilka najciekawszych ofert, aby przedstawić je bliskim. O poradę można zwrócić się również do obsługi naszego biura deweloperskiego. Czasami dobrze jest zaufać profesjonalistom, którzy posiadają wieloletnią praktykę w dopasowywaniu nieruchomości do klienta.

  Wirtualna wycieczka po nieruchomości

  Kolejnym sposobem na zapoznanie się z nieruchomością jest wirtualna wycieczka. Technologia 360 stopni sprawia, że użytkownik może poczuć się zupełnie tak, jak podczas osobistej wizyty w mieszkaniu. Nie trzeba nawet wstawać z fotela! Wystarczy jedynie kilka kliknięć - najwygodniej oglądać lokum na monitorze lub ekranie laptopa. Większy rozmiar obrazu pozwala dostrzec najmniejsze szczegóły. Podczas wirtualnej wycieczki można zajrzeć do każdego pomieszczenia, tak aby bez zbędnego wysiłku poznać rozkład mieszkania czy też wielkość poszczególnych wnętrz. Jest to szczególnie istotne dla osób, które nie potrafią sobie wyobrazić, jak nieruchomość z prospektu deweloperskiego będzie wyglądać po zakończeniu budowy. Dzięki nowoczesnym technologiom można zobaczyć swoje wymarzone lokum w dowolnym momencie!

  Krótkie podsumowanie

  Opcja zobaczenia mieszkania deweloperskiego przed zawarciem umowy przekłada się na poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Niezwykle realistyczne materiały z pewnością rozwieją wszystkie wątpliwości. Niezaprzeczalnie plusem jest fakt, że nie trzeba nawet umawiać się na wizytę w biurze. Docenią to ci, którzy z różnych przyczyn chcą ograniczyć do minimum liczbę osobistych spotkań. W zaciszu własnego domu można zapoznać się z bezpłatnie udostępnionymi materiałami. Użytkownik ma czas na zastanowienie się oraz porównanie ofert.