Wybór mieszkania a strony świata

2021-03-25

Wybierając nowe mieszkanie należy zwrócić uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Priorytetem jest to, aby było ono wygodne w codziennej eksploatacji. Każdy ma inne wymagania - nie istnieje lokum, które będzie odpowiednie dla wszystkich. Właśnie dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji należy porównać kilka, a nawet kilkanaście ofert.

Dlaczego mieszkania dwupokojowe są najpopularniejsze?

2021-03-15

Liczne statystyki potwierdzają, że mieszkania dwupokojowe cieszą się największym zainteresowaniem Polaków i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Metraż to kwestia bardzo indywidualna, jednak najczęściej wynosi on 35-50 metrów kwadratowych. Kawalerki są chętniej wybierane przez singli lub pary.

Terminy na umowie deweloperskiej - jak je rozumieć i weryfikować

2021-02-25

Zakup nowego mieszkania powinien zostać dokładnie przemyślany. Prawdą jest, że dla osób bez doświadczenia omawiany proces wydaje się być wyjątkowo skomplikowany, a zarazem niezrozumiały, jednak nie ma się czego obawiać!

Budrem buduje! Pandemia nam niestraszna!

2021-02-01

Mogłoby się wydawać, że w dobie pandemii prace nad nowym przedsięwzięciem budowlanym będą przebiegać znacznie wolniej, jednak tak się nie stało. Inwestycja mieszkaniowa Aleja Pokoju w Krakowie zostanie oddana do użytku w zgodzie z ustalonym terminem.

Zdolność kredytowa co to jest i ile wynosi w 2020 roku?

2020-12-08

Epidemia koronawirusa odbiła się na wielu płaszczyznach życia codziennego. Nie tylko związane jest to z trudnością otrzymania usług medycznych na odpowiednim poziomie, czy także z ograniczeniem przemieszczania się, lecz co równie ważne, z utrudnionym dostępem do kredytów hipotecznych. Zdecydowanie najważniejszym czynnikiem w zakresie otrzymania takiego kredytu jest zdolność kredytowa. Czym ona jest i jak się przedstawia w obecnym, tak przecież szczególnym roku?