DOBRAGO PASTERZA - AKTUALNE ZDJĘCIA Z PLACU BUDOWY

2012-09-22

Prezentujemy najnowsze zdjęcia z placu budowy budynku przy ul. Dobrego Pasterza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZAMIESZKAJ U NAS OD ZARAZ

2012-09-20

Ostatnie gotowe mieszkania z pozwoleniem na użytkowanie w budynku G przy ul. Felińskiego. Proponujemy mieszkanie dwu pokojowe o pow. 45m2 oraz jedno pokojowe o pow. 38m2 . Przyjdź do naszego biura sprzedaży lub skontaktuj się z naszym doradcą , zobacz i zamieszkaj od zaraz.

BUDYNEK „O” JUŻ NA UKOŃCZENIU

2012-09-01

Do zakończenia budowy budynku „O” już niedługo, zamieszkaj u nas już od września. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty sprzedażowej. Serdecznie zapraszamy również do działu sprzedaży.

PIERWSZA ZDJĘCIA Z PLACU BUDOWY PRZY UL. DOBRAGO PASTERZA

2012-06-15

Prezentujemy Państwu pierwsze zdjęcia z placu budowy przy ul. Dobrego Pasterza- pierwsza kondygnacja już wybudowana. Zdjęcie zostało zrobione od strony północno-wschodniej.

Mieszkaj przy Alei Pokoju

0000-00-00

Akt notarialny na mieszkanie to formalność, bez której nie można dokonać sprzedaży mieszkania. Jest on finalnym etapem tej transakcji i potwierdza przeniesienie własności mieszkania. Podczas jego sporządzania warto zweryfikować wszystkie dokumenty nieruchomości oraz ustalenia dotyczące sprzedaży mieszkania. Jak ważna jest rola aktu notarialnego w sprzedaży mieszkania, można przeczytać poniżej.