Jak urządzić mieszkanie w stylu loftowym?

2023-02-07

Jest wiele sposobów na zaaranżowanie domowego zacisza, każdy styl wnętrzarski ma charakterystyczne cechy. Obecnie wręcz modne stało się urządzanie wnętrz w stylu loftowym, który łączy w sobie surowość, minimalizm i naturalność.

Kredyt hipoteczny - czy w 2023 będzie łatwiej go uzyskać?

2023-01-28

Niewystarczająca zdolność kredytowa skutecznie uniemożliwia realizację życiowych planów. Wiele osób zostało zmuszonych do porzucenia marzeń o własnym mieszkaniu. Warto jednak wiedzieć, że w 2023 roku nieco zmienią się przepisy! Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) zapowiedział prace nad obniżeniem bufora na ryzyko stopy procentowej.

Dlaczego warto zakupić mieszkanie w 2023 roku?

2022-12-28

Mnóstwo osób odkłada zakup mieszkania w przyszłość. Rosnące ceny nieruchomości skutecznie zniechęcają przed inwestycją. Okazuje się, że nie jest to tak rozsądne podejście, jak mogłoby się wydawać.

Jakie można wprowadzić zmiany w mieszkaniu deweloperskim, co jest zabronione?

2022-12-08

Wiele osób decyduje się na zakup nieruchomości od dewelopera, co wiąże się z wieloma korzyściami. W przypadku mieszkania z rynku pierwotnego można liczyć na ogromne możliwości aranżacyjne. Jeśli ktoś pragnie urządzić pomieszczenia zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami, to warto zdecydować się na nieruchomość od dewelopera. Umożliwia on nawet wprowadzenie rozmaitych zmian lokatorskich na etapie projektu, dzięki czemu obiekt zostanie bardziej dopasowany do potrzeb użytkowników.

Ubezpieczenie mieszkania - co należy o nim wiedzieć?

2022-11-20

Zakup nieruchomości jest wielkim przedsięwzięciem. Wiele osób zapomina, jak ogromne znaczenie ma zakup korzystnej polisy. To właśnie ona stanowi pewnego rodzaju zabezpieczenie na wypadek wystąpienia niebezpiecznych sytuacji i zdarzeń losowych. Wybierając ubezpieczenie mieszkania należy przeanalizować mnóstwo różnorodnych czynników, które wpływają na opłacalność oferty. Brakuje Ci doświadczenia i elementarnej wiedzy na ten temat? W tym wpisie znajdziesz zbiór przydatnych informacji, dzięki którym wszystko stanie się jasne!