Godziny pracy biura sprzedaży

2020-05-06

Szanowni Państwo, Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w godzinach od 8:00 do 16:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania z doradą co umożliwi zachowanie bezpieczeństwa dla każdego odwiedzającego.

Mieszkanie - na którym piętrze?

2020-05-05

Inwestycja w mieszkanie wymaga od kupującego odpowiedniego przygotowania oraz rozważenia wielu kwestii, co do tego, jakimi cechami powinno się ono charakteryzować. Jedną z nich jest jego położenie w budynku, a dokładniej mówiąc piętro, na którym się znajduje. Warto wcześniej zastanowić się, na którym piętrze chcemy mieszkać lub jak piętro ma się dla atrakcyjności inwestycji.

Dezynfekcja mieszkania pomocna w walce z koronawirusem

2020-04-20

Utrzymanie porządku i czystości w mieszkaniu wydaje się być rzeczą oczywistą. Niemniej jednak w obliczu choćby pandemii koronawirusa potrzeba zachowania wszelkich zasad higieny staje się szczególnie ważna. Dlatego też warto wiedzieć, w jaki sposób zadbać o czystość w domu, zwłaszcza, że tak naprawdę wystarczy przestrzegać kilka prostych zasad, by mieszkanie było czyste oraz zdezynfekowane.

Zmiany w prawie budowlanym w 2020 roku

2020-04-10

W 2020 roku zostały wprowadzone zmiany w prawie budowlanym. Każdy, kto ma do czynienia z tą branżą lub planuje przedsięwzięcia budowlane, powinien dowiedzieć się więcej na ich temat. Warto zapoznać się z genezą tych zmian, a także nowelizacją ustawy Prawo Budowlane. Jak zmiany wpłyną na obowiązujące przepisy? Poniżej najważniejsze odpowiedzi na te pytania.

Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy!

2020-04-08

Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy.
Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku!
Życzą
Zarząd i Pracownicy
firmy Budrem