Terminy na umowie deweloperskiej - jak je rozumieć i weryfikować

2021-02-25

Zakup nowego mieszkania powinien zostać dokładnie przemyślany. Prawdą jest, że dla osób bez doświadczenia omawiany proces wydaje się być wyjątkowo skomplikowany, a zarazem niezrozumiały, jednak nie ma się czego obawiać!

Budrem buduje! Pandemia nam niestraszna!

2021-02-01

Mogłoby się wydawać, że w dobie pandemii prace nad nowym przedsięwzięciem budowlanym będą przebiegać znacznie wolniej, jednak tak się nie stało. Inwestycja mieszkaniowa Aleja Pokoju w Krakowie zostanie oddana do użytku w zgodzie z ustalonym terminem.

Zdolność kredytowa co to jest i ile wynosi w 2020 roku?

2020-12-08

Epidemia koronawirusa odbiła się na wielu płaszczyznach życia codziennego. Nie tylko związane jest to z trudnością otrzymania usług medycznych na odpowiednim poziomie, czy także z ograniczeniem przemieszczania się, lecz co równie ważne, z utrudnionym dostępem do kredytów hipotecznych. Zdecydowanie najważniejszym czynnikiem w zakresie otrzymania takiego kredytu jest zdolność kredytowa. Czym ona jest i jak się przedstawia w obecnym, tak przecież szczególnym roku?

Lokale usługowe w Krakowie - na co zwrócić uwagę wybierając nieruchomość na firmę?

2020-12-01

Lokale usługowe w Krakowie występują w wielu różnych wariantach, a więc ostateczna decyzja powinna zostać dokładnie przemyślana. Wiele zależy od specyfiki prowadzonej działalności. Nie istnieje obiekt, który w każdym przypadku sprawdzi się równie dobrze. Wiadomym jest, że cena wynajmu/zakupu także ma duże znaczenie, szczególnie dla przedsiębiorców, którzy posiadają ograniczony budżet. Zastanawiasz się, jak podjąć trafną decyzję? Sprawdź poniższe wskazówki, które z pewnością okażą się sporym wsparciem.

Postęp prac na budowie inwestycji Aleja Pokoju - ul. Na Łąkach 9

2020-11-13

Szanowni Klienci,
poniżej prezentujemy najnowsze zdjęcia z placu budowy budynku przy ul. Na Łąkach 9 w Krakowie.