Zmiana godziny pracy biura sprzedaży w dniu 19.12.2019 r.

2019-12-17


Informujemy, iż dnia 19.12.2019 r.biuro sprzedaży mieszkań przy ul. Dobrego Pasterza 118C/LU3 będzie czynne w godzinach od 8:00 do 12:00. Biuro sprzedaży mieszkań przy ul. Dąbskiej 11 w tym dniu będzie nieczynne.

Nowe mieszkania przy Alei Pokoju

2019-12-05

Nowa inwestycja powstaje przy zbiegu dwóch dużych ulic - Alei Pokoju i Nowohuckiej. To miejsce tętni życiem, więc doskonale nadaje się na nowe mieszkania dla rodzin z dziećmi i osób, które skupiają się bardziej na swojej karierze. Co wyróżnia te mieszkania?

Mikroapartamenty, czyli trend który będzie już tylko rósł

2019-11-07

Rośnie zainteresowanie Polaków małymi mieszkaniami. Pięć pokoi i ogród to już przeżytek. Teraz w modzie są mikroapartamenty. Czym one są? Dlaczego coraz więcej ludzi się nimi interesuje? Dlaczego są one trendem, który wciąż zyskuje fanów?

Dlaczego warto wybrać lokalizację przy Alei Pokoju w Krakowie?

2019-11-05

Każdy marzy o własnych czterech kątach. Wybranie jednak najlepszego miejsca dla siebie i swojej rodziny nie jest jednak proste. Nowe mieszkania powstają w całym Krakowie, ale tylko niektóre lokalizacje zasługują na uwagę. Jedną z nich jest dzielnica Czyżyny, w której znajduje się Aleja Pokoju. Dlaczego to wymarzona lokalizacja? Dlaczego Czyżyny Kraków to doskonałe miejsce do zamieszkania?

Jak rodzice powinni wybierać mieszkania?

2019-11-04

Życie z małymi dziećmi jest pełne wyzwań. Nawet codzienne zakupy mogą być sporym problemem, gdy trzeba udać się na nie z trójką maluchów. Nie wspominając już o odwiezieniu każdego z nich do przedszkola, szkoły i na zajęcia pozalekcyjne. Problem ten można zminimalizować wybierając właściwe mieszkanie. Tylko jak? Na co trzeba zwracać uwagę szukając mieszkania idealnego dla dzieci?