Kawalerka - mała przestrzeń, nieograniczone możliwości aranżacji

2020-11-10

Kawalerki, czyli mieszkania o dość niewielkim metrażu, stanowią przeważającą część obecnych w Polsce mieszkań. Pomimo jednak tak dużej ich popularności, nadal stanowią ogromny problem od strony aranżacji. Wiele osób uważa, że tak małej przestrzeni nie da się wygodnie, estetycznie i logicznie urządzić. Jest to rzecz jasna spory błąd, ponieważ mała przestrzeń również ma ogromne możliwości aranżacyjne.

Zalety i wady mieszkania w centrum Krakowa

2020-10-27

Mieszkanie w centrum Krakowa to marzenie wielu osób. Faktem jest, że wspomniana lokalizacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Rynek nieruchomości stale się rozwija, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego lokum nie powinno stanowić żadnego wyzwania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy jednak poważnie się zastanowić. Dobrze przeanalizować nie tylko zalety, ale również wady opisywanego rozwiązania. Poniższe wskazówki z pewnością będą stanowić spore wsparcie dla osób niezdecydowanych, które nie posiadają doświadczenia.

Mieszkanie na najwyższym piętrze - dobre czy złe rozwiązanie?

2020-09-24

Jedni mówią, że warto, a inni odradzają mieszkania na ostatnim piętrze. Każda ze stron podaje swoje argumenty. Zanim podejmie się ostateczną decyzję warto więc poznać wady i zalety mieszkań na najwyższych kondygnacjach by sprawdzić, czy jest to dla nas odpowiednie rozwiązanie. Z całą pewnością będzie to opcja godna rozważenia.

BUDOWA ROKU 2019 - NAGRODA II STOPNIA DLA INWESTYCJI DĄBIE PLAZA PRZY UL. DĄBSKIEJ 11A

2020-09-18

Miło nam poinformować, że inwestycja Dąbie Plaza przy ul. Dąbskiej 11A, zrealizowana przez BUDREM, otrzymała nagrodę II stopnia w prestiżowym konkursie: BUDOWA ROKU 2019.

Mieszkanie, apartament, loft - czym różnią się te przestrzenie?

2020-08-11

Zarówno na rynku nieruchomości pierwotnych, jak i wtórnych spotkamy się z rozmaitymi typami lokali. I choć ich definicje z pozoru nie budzą wątpliwości, sprzedawcy i agencje nie zawsze posługują się nimi w przejrzysty sposób, zamiast tego priorytetyzując wartość reklamową danego określenia. Dlatego też kupujący powinni zachować tu czujność i zyskać jasność co do kryteriów, jakie odróżniają od siebie lokale w rodzaju typowego mieszkania, apartamentu czy loftu. Przyjrzyjmy się zatem bliżej tym kryteriom.