Wesołych Świąt Wielkanocnych

2023-04-06

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Życzy Zarząd i Pracownicy Budrem.

Jak urządzić mieszkanie w stylu loftowym?

2023-02-07

Jest wiele sposobów na zaaranżowanie domowego zacisza, każdy styl wnętrzarski ma charakterystyczne cechy. Obecnie wręcz modne stało się urządzanie wnętrz w stylu loftowym, który łączy w sobie surowość, minimalizm i naturalność.

Kredyt hipoteczny - czy w 2023 będzie łatwiej go uzyskać?

2023-01-28

Niewystarczająca zdolność kredytowa skutecznie uniemożliwia realizację życiowych planów. Wiele osób zostało zmuszonych do porzucenia marzeń o własnym mieszkaniu. Warto jednak wiedzieć, że w 2023 roku nieco zmienią się przepisy! Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) zapowiedział prace nad obniżeniem bufora na ryzyko stopy procentowej.

Dlaczego warto zakupić mieszkanie w 2023 roku?

2022-12-28

Mnóstwo osób odkłada zakup mieszkania w przyszłość. Rosnące ceny nieruchomości skutecznie zniechęcają przed inwestycją. Okazuje się, że nie jest to tak rozsądne podejście, jak mogłoby się wydawać.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku

2022-12-22

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, radosnych, spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt. Niech ten nadchodzący Nowy Rok 2023 będzie dla Państwa czasem pomyślności, sukcesów i spełnienia w życiu prywatnym i zawodowym.