Jak urządzić mieszkanie w stylu loftowym?

2023-02-07

Jest wiele sposobów na zaaranżowanie domowego zacisza, każdy styl wnętrzarski ma charakterystyczne cechy. Obecnie wręcz modne stało się urządzanie wnętrz w stylu loftowym, który łączy w sobie surowość, minimalizm i naturalność.

Kredyt hipoteczny - czy w 2023 będzie łatwiej go uzyskać?

2023-01-28

Niewystarczająca zdolność kredytowa skutecznie uniemożliwia realizację życiowych planów. Wiele osób zostało zmuszonych do porzucenia marzeń o własnym mieszkaniu. Warto jednak wiedzieć, że w 2023 roku nieco zmienią się przepisy! Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) zapowiedział prace nad obniżeniem bufora na ryzyko stopy procentowej.

Dlaczego warto zakupić mieszkanie w 2023 roku?

2022-12-28

Mnóstwo osób odkłada zakup mieszkania w przyszłość. Rosnące ceny nieruchomości skutecznie zniechęcają przed inwestycją. Okazuje się, że nie jest to tak rozsądne podejście, jak mogłoby się wydawać.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku

2022-12-22

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, radosnych, spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt. Niech ten nadchodzący Nowy Rok 2023 będzie dla Państwa czasem pomyślności, sukcesów i spełnienia w życiu prywatnym i zawodowym.

Jakie można wprowadzić zmiany w mieszkaniu deweloperskim, co jest zabronione?

2022-12-08

Wiele osób decyduje się na zakup nieruchomości od dewelopera, co wiąże się z wieloma korzyściami. W przypadku mieszkania z rynku pierwotnego można liczyć na ogromne możliwości aranżacyjne. Jeśli ktoś pragnie urządzić pomieszczenia zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami, to warto zdecydować się na nieruchomość od dewelopera. Umożliwia on nawet wprowadzenie rozmaitych zmian lokatorskich na etapie projektu, dzięki czemu obiekt zostanie bardziej dopasowany do potrzeb użytkowników.