Najlepsze mieszkania dla seniora

2020-05-17

Nie da się ukryć, że prędzej czy później każdy z nas się zestarzeje. Już dziś około 20% wszystkich Polaków to seniorzy, a jak pokazują modele, odsetek ten z biegiem lat będzie się tylko pogarszał, gdy w roku 2050 będzie to już aż 33%. Seniorzy z uwagi na swoje ograniczenia muszą zmagać się z wieloma przeszkodami i trudnościami. Warto już dziś zadbać o ich najważniejszą potrzebę, czyli o odpowiednie i przystosowane do ich potrzeb mieszkanie.

Wymarzone mieszkanie i bezpieczny jego zakup w Budrem

2020-05-10

Przeglądając inwestycje mieszkaniowe w poszukiwaniu wymarzonego dla siebie lokum jednym z ważniejszych aspektów, które należy brać pod uwagę, jest bezpieczeństwo transakcji. Firma Budrem oferuje nowoczesne mieszkania przy Alei Pokoju w Krakowie w oparciu o otwarty rachunek powierniczy, zapewniając swoim klientom bezpieczeństwo i współpracę na najwyższym poziomie. Ich oferta jest więc godna polecenia nie tylko z uwagi na atrakcyjność mieszkań, ale także bezpieczeństwo ich zakupu.

Godziny pracy biura sprzedaży

2020-05-06

Szanowni Państwo, Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w godzinach od 8:00 do 16:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania z doradą co umożliwi zachowanie bezpieczeństwa dla każdego odwiedzającego.

Mieszkanie - na którym piętrze?

2020-05-05

Inwestycja w mieszkanie wymaga od kupującego odpowiedniego przygotowania oraz rozważenia wielu kwestii, co do tego, jakimi cechami powinno się ono charakteryzować. Jedną z nich jest jego położenie w budynku, a dokładniej mówiąc piętro, na którym się znajduje. Warto wcześniej zastanowić się, na którym piętrze chcemy mieszkać lub jak piętro ma się dla atrakcyjności inwestycji.

Dezynfekcja mieszkania pomocna w walce z koronawirusem

2020-04-20

Utrzymanie porządku i czystości w mieszkaniu wydaje się być rzeczą oczywistą. Niemniej jednak w obliczu choćby pandemii koronawirusa potrzeba zachowania wszelkich zasad higieny staje się szczególnie ważna. Dlatego też warto wiedzieć, w jaki sposób zadbać o czystość w domu, zwłaszcza, że tak naprawdę wystarczy przestrzegać kilka prostych zasad, by mieszkanie było czyste oraz zdezynfekowane.