Skałki Twardowskiego - wspinaczkowy raj z legendą w tle

2022-06-20

W krakowskiej dzielnicy Zakrzówek znajduje się magiczne uroczysko, zwane Skałkami Twardowskiego. Leżą one niedaleko bajkowego Zalewu Zakrzówek. Kiedyś była to mekka dla wspinaczy, dziś jest to chętnie odwiedzane miejsce spacerów i wypoczynku. Dlaczego warto zamieszkać w tym miejscu?

"Mała Chorwacja" w Krakowie, czyli dlaczego warto zamieszkać na Zakrzówku

2022-04-25

Kraków kojarzy się najczęściej z Wawelem, wspaniałym Rynkiem, majestatycznymi kościołami. Tymczasem niedaleko od centrum znajduje się mało znany, choć niezwykle klimatyczny zakątek. To Zakrzówek, zachwycający urokliwymi skałami, zielenią i zalewem o niesamowitej barwie wody. Poznaj bliżej to zjawiskowe miejsce.

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Krakowie

2022-04-15

Rozpoczęliśmy sprzedaż lokali mieszkaniowych w nowej lokalizacji. To świetna wiadomość dla osób, które akurat są w trakcie poszukiwań wymarzonej nieruchomości. Nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę zarówno dla singli, jak i par, rodzin z dziećmi, seniorów. Dogodna lokalizacja stanowi tylko jedną z wielu zalet. Na specjalną uwagę zasługuje bliskość terenów zielonych.

W co wyposażyć mieszkanie na wynajem?

2022-03-26

Oferowanie nieruchomości na wynajem to sposób na uzyskiwanie regularnego i dość wysokiego regularnego dochodu. Właściciele nieruchomości lokalowych mają jednak dość często wątpliwości dotyczące tego, jak wyposażyć mieszkanie na wynajem.

Jak się przygotować do przeprowadzki do nowego mieszkania?

2022-02-10

Przeprowadzka do nowego mieszkania to zawsze duże wyzwanie. Ilość rzeczy, które trzeba przy tym zrobić, jest tak duża, że dla wielu osób całość może okazać się przytłaczająca. Dlatego też wszystko warto dobrze rozplanować i przygotowania zacząć dużo wcześniej. Dobrym pomysłem jest wcześniejsze przygotowanie planu i realizowanie go punkt po punkcie, dzięki czemu nic ważnego nie zostanie zapomniane.