Ważna informacja - zmiany organizacji pracy firmy

2020-03-16

Szanowni Państwo, w związku ze szczególną sytuacją związaną z dynamicznym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, uprzejmie informujemy, że od dnia 16.03.2020 roku do odwołania biuro sprzedaży mieszkań oraz biuro firmy nie przyjmuje klientów oraz odwołuje wszystkie zaplanowane spotkania. Powyższe działanie spowodowane jest troską o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa, jak również naszych pracowników.

Zakup nieruchomości przez obcokrajowca

2020-03-05

Coraz częściej zdarza się tak, że osoby spoza Unii Europejskiej kupują mieszkania oraz inne nieruchomości na terenie Polski. Warto wiedzieć, że wówczas nabycie nieruchomości przez cudzoziemca wiąże się z koniecznością przeprowadzenia tego przedsięwzięcia według odpowiednich procedur oraz uzyskania pozwolenia. Jak zatem przebiega zakup nieruchomości przez obcokrajowca?

Kredyt hipoteczny dla cudzoziemca

2020-03-01

Otrzymanie wsparcia finansowego w postaci kredytu hipotecznego dla cudzoziemca jest w Polsce możliwe, ale trzeba spełniać określone warunki. Banki podejmując decyzję o przyznaniu tego rodzaju kredytu biorą pod uwagę kilka ważnych czynników, o których warto wiedzieć zanim złoży się stosowne dokumenty.

Jak zaaranżować mały balkon w bloku?

2020-03-01

Aranżacja małego balkonu może być prawdziwym wyzwaniem. Jednak kiedy uda się ją dobrze zaplanować, a następnie wykonać, może okazać się, że balkon będzie idealnym miejscem na wypoczynek po ciężkim dniu. Z pewnością podczas cieplejszych dni będzie bardziej obleganym miejscem w mieszkaniu niż salon. Jak zatem urządzić mały balkon w bloku?

Akt notarialny na mieszkanie - na co zwrócić uwagę

2020-02-28

Akt notarialny na mieszkanie to formalność, bez której nie można dokonać sprzedaży. Jest on finalnym etapem transakcji i potwierdza przeniesienie własności mieszkania. Podczas jego sporządzania warto zweryfikować wszystkie dokumenty nieruchomości.