Mikroapartamenty, czyli trend który będzie już tylko rósł

2019-11-07

Rośnie zainteresowanie Polaków małymi mieszkaniami. Pięć pokoi i ogród to już przeżytek. Teraz w modzie są mikroapartamenty. Czym one są? Dlaczego coraz więcej ludzi się nimi interesuje? Dlaczego są one trendem, który wciąż zyskuje fanów?

Dlaczego warto wybrać lokalizację przy Alei Pokoju w Krakowie?

2019-11-05

Każdy marzy o własnych czterech kątach. Wybranie jednak najlepszego miejsca dla siebie i swojej rodziny nie jest jednak proste. Nowe mieszkania powstają w całym Krakowie, ale tylko niektóre lokalizacje zasługują na uwagę. Jedną z nich jest dzielnica Czyżyny, w której znajduje się Aleja Pokoju. Dlaczego to wymarzona lokalizacja? Dlaczego Czyżyny Kraków to doskonałe miejsce do zamieszkania?

Jak rodzice powinni wybierać mieszkania?

2019-11-04

Życie z małymi dziećmi jest pełne wyzwań. Nawet codzienne zakupy mogą być sporym problemem, gdy trzeba udać się na nie z trójką maluchów. Nie wspominając już o odwiezieniu każdego z nich do przedszkola, szkoły i na zajęcia pozalekcyjne. Problem ten można zminimalizować wybierając właściwe mieszkanie. Tylko jak? Na co trzeba zwracać uwagę szukając mieszkania idealnego dla dzieci?

Mieszkanie dla studenta

2019-10-10

Okres studiów jest często momentem zwrotnym w życiu młodego człowieka. Po pierwsze wybiera nowy zawód, a po drugie niejednokrotnie musi wyprowadzić się z domu do innego miasta. Wówczas niezbędne jest mu odpowiednie lokum. W akademikach często brakuje miejsc, a warunki nie zapewniają prywatności. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest ulokowanie studenta w mieszkaniu.

Wkład własny na zakup nieruchomości - co powinieneś wiedzieć

2019-08-25

Kupując nowe mieszkania, czeka na nas wiele kłopotów i niejasności. Nie tylko z powodu trudności z wyborem konkretnej lokalizacji naszego nowego mieszkania, lecz głównie z powodu jego finansowania. Wiele osób ma szczególnie duże wątpliwości co do wnoszonego w zakup mieszkania od dewelopera wkładu własnego. Co powinno się dokładnie wiedzieć na ten temat?