Mieszkanie na parterze - odkryj jego zalety

2020-06-24

Zazwyczaj mieszkania na parterze są omijane szerokim łukiem - mało kto jest zainteresowany ich kupnem. Tymczasem rozwiązanie to ma szereg zalet, które warto poznać by szukając dla siebie wymarzonego mieszkania wziąć je pod uwagę i dokonać właściwego wyboru. Przekonanie, że mieszkania parterowe są gorsze często wynika błędnego rozumienia, że tańsze znaczy gorsze. Nic z tych rzeczy. Owszem są tańsze, ale to jedna z ich zalet. Przekonaj się jakie są pozostałe.

Budrem - mieszkania w stanie deweloperskim

2020-06-16

Klienci, którzy przymierzają się do kupna mieszkania, na pewno nie raz spotkali się z terminem tak zwanego ,, stanu deweloperskiego". Czym charakteryzuje się takie mieszkanie i jak wyglądają mieszkania w stanie deweloperskim oferowane przez dewelopera Budrem?

Najlepsze mieszkania dla seniora

2020-05-17

Nie da się ukryć, że prędzej czy później każdy z nas się zestarzeje. Już dziś około 20% wszystkich Polaków to seniorzy, a jak pokazują modele, odsetek ten z biegiem lat będzie się tylko pogarszał, gdy w roku 2050 będzie to już aż 33%. Seniorzy z uwagi na swoje ograniczenia muszą zmagać się z wieloma przeszkodami i trudnościami. Warto już dziś zadbać o ich najważniejszą potrzebę, czyli o odpowiednie i przystosowane do ich potrzeb mieszkanie.

Wymarzone mieszkanie i bezpieczny jego zakup w Budrem

2020-05-10

Przeglądając inwestycje mieszkaniowe w poszukiwaniu wymarzonego dla siebie lokum jednym z ważniejszych aspektów, które należy brać pod uwagę, jest bezpieczeństwo transakcji. Firma Budrem oferuje nowoczesne mieszkania przy Alei Pokoju w Krakowie w oparciu o otwarty rachunek powierniczy, zapewniając swoim klientom bezpieczeństwo i współpracę na najwyższym poziomie. Ich oferta jest więc godna polecenia nie tylko z uwagi na atrakcyjność mieszkań, ale także bezpieczeństwo ich zakupu.

Godziny pracy biura sprzedaży

2020-05-06

Szanowni Państwo, Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w godzinach od 8:00 do 16:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania z doradą co umożliwi zachowanie bezpieczeństwa dla każdego odwiedzającego.