2018-05-10

Pragniemy poinformować, że Budrem rozpoczął sprzedaż 126 mieszkań w inwestycji Dąbie Plaza położonej w przy ulicy Dąbskiej 11a w krakowskiej dzielnicy Dąbie.

Dąbie Plaza to sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny w którym zaplanowano 126 mieszkań o metrażach od 29 do 86 metrów kwadratowych, lokale usługowe oraz dwukondygnacyjny garaż podziemny. Mieszkania będą posiadać przestronne, nawet do 40 mkw balkony i tarasy. Ceny mieszkań zaczynają się już od 6600 zł za mkw.

Nowe mieszkania w atrakcyjnej części Krakowa

Inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy dwiema głównymi arteriami Krakowa Aleją Pokoju i ulicą Mogilską. Dąbie Plaza będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla osób aktywnych zawodowo, którym zależy na łatwym przemieszczaniu się po Krakowie. Niedaleko inwestycji znajdują się Hala Widowiskowo Sportowa TAURON Arena Kraków oraz Międzynarodowe Centrum Targowo - Kongresowe EXPO Kraków. Dodatkowym atutem będzie bliskość Centrum Handlowego Plaza oraz M1. W pobliżu Dąbie Plaza znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje.

Mieszkania dla aktywnych sportowo

Dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na łonie natury atutem będzie bliskość Parku Lotników Polskich. Infrastruktura osiedla Dąbie jest bardzo rozbudowana, a jego lokalizacja blisko centrum miasta sprzyja poruszaniu się bez samochodu. W zaledwie kilku minut mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć pieszo do najbliższych punktów komunikacyjnych, przystanków autobusowych oraz tramwajowych. Dla miłośników jednośladów deweloper Budrem przewidział specjalne miejsce na rowery oraz wózkownię. W pobliżu osiedla Dąbie znajdują się także liczne kluby fitness oraz szkoły tańca.

Nowoczesne rozwiązania w służbie bezpieczeństwa

Dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańców budynek został wyposażony w system sygnalizacji pożaru, detektory spalin w garażu, monitoring oraz system zasilania awaryjnego. Mieszkania przy ulicy Dąbskiej 11a zostały wyposażone w drzwi antywłamaniowe typu C.

Przewidywany termin przekazania lokali to IV kwartał 2019 roku.

Zapraszamy do oferty