2018-05-15

W 2018 roku w Krakowie ruszyła nowa inwestycja obejmująca mieszkania oraz lokale usługowe. Dąbie Plaza, bo o tym przedsięwzięciu mowa, jest zlokalizowana przy ulicy Dąbskiej 11, w bliskiej odległości od centrum Krakowa.

Nowy kompleks obejmuje część mieszkaniową, którą stanowi 6-kondygnacyjny budynek oraz 5-kondygnacyjną część usługową, w której znajdują się lokale użytkowe. Obiekt wyposażony jest w 2-poziomowy garaż podziemny. Całość ma zostać oddana do użytku w IV kwartale 2019 roku.

Miejsce dobrze skomunikowane

Ogromna zaletą nowej inwestycji jest jej dobre skomunikowanie z miastem. Obiekt Dąbie Plaza położony jest pomiędzy dwoma ważnymi arteriami – Aleją Pokoju oraz ulicą Mogilską. Niedaleko stąd znajdują się ważne węzły komunikacyjne oraz liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Dzięki takiemu położeniu dojazd do centrum i innych części miasta nie nastręcza większych problemów.

Priorytet to bezpieczeństwo

W nowej inwestycji przewidziano szereg rozwiązań podnoszących w sposób istotny poziom bezpieczeństwa lokatorów oraz klientów i pracowników. Kompleks wyposażony będzie w całodobowy monitoring, a mieszkania i lokale użytkowe zostaną zaopatrzone w drzwi antywłamaniowe klasy C. W obiekcie ma ponadto działać system zasilania awaryjnego, system sygnalizacji pożaru, mechaniczną wentylację i detektor spalin w garażu.

Atrakcyjne otoczenie

Dąbie Plaza jest zlokalizowane w części miasta bogatej w interesujące obiekty. W niedużej odległości znajduje się Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków oraz hala widowiskowo-sportowa Tauron Arena Kraków. W okolicy działają kluby fitness, kina - w tym IMAX, szkoły tańca, kawiarnie i restauracje oraz centra handlowe – Plaza i M1. Nieopodal zlokalizowany jest także hotel Hilton. Cennym sąsiedztwem jest również niedaleki Park Lotników Polskich, jeden z najrozleglejszych krakowskich terenów zielonych.

Dąbie Plaza oferuje atrakcyjne lokale usługowe, Kraków zaś to interesujące miejsce do mieszkania oraz do prowadzenia własnego biznesu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą