2018-10-11

Pragniemy poinformować, że wciąż pozostało 25 wolnych mieszkań w ramach inwestycji Dąbie Plaza w krakowskiej dzielnicy Dąbie, przy ulicy Dąbskiej 11a. Budrem zaprasza wszystkich chętnych do nowoczesnego budynku mieszkalnego, liczącego sześć kondygnacji. W obiekcie zaplanowano 126 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - 29 do 86 metrów kwadratowych, a także podziemny garaż dwukondygnacyjny oraz lokale usługowe. Każde z mieszkań wyposażone zostanie w przestronne tarasy i balkony.

Nowe mieszkania Kraków

Dąbie Plaza znajduje się pomiędzy ulicą Mogilską oraz Aleją Pokoju - dużymi krakowskimi arteriami. Lokalizacja inwestycji to doskonałe rozwiązanie mieszkalne dla osób zawodowo aktywnych, oczekujących możliwości swobodnego poruszania się po całym mieście. Charakteryzujący wszystkie mieszkania stan deweloperski daje pewność zadowolenia - niezależnie od wysokości wymagań. W okolicy znaleźć można Międzynarodowe Centrum Targowo - Kongresowe EXPO Kraków, a także Halę Widowiskowo Sportową TAURON Arena Kraków. Obiekty mieszkalne w Dąbie Plaza zlokalizowane są również nieopodal centr handlowych Plaza i M1, a także licznych restauracji oraz kawiarni.

Mieszkania w stanie deweloperskim

Osoby spędzające aktywnie czas na łonie natury, z pewnością poczują się zachęcone do częstego odwiedzania Parku Lotników Polskich. Osiedle Dąbie posiada rozbudowaną infrastrukturę, a bliski dostęp do centrum miasta pozwala na szybkie poruszanie się nawet bez samochodu. Mieszkańcy osiedla mają możliwość błyskawicznego dotarcia do pobliskich punktów komunikacyjnych, w tym przystanków tramwajowych oraz autobusowych. Deweloper Burdem zapewnia również specjalnie wydzielony obszar na jednoślady oraz wózkownię. W okolicy znaleźć można także kina, szkoły tańca oraz kluby fitness.

Deweloper Budrem Kraków = wygodnie, bezpiecznie i nowocześnie

Budynek Dąbie Plaza już od podstaw tworzony jest z myślą o wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz wygody. Obiekt wyposażony został w detektory spalin w garażu, system sygnalizacji pożarowej, system awaryjnego zasilania oraz nowoczesny monitoring. Wszystkie mieszkania zlokalizowane w budynku przy ulicy Dąbskiej 11a wyposażone zostaną także w wytrzymałe, antywłamaniowe drzwi typu C. W dziedzinie takiej, jak nowe mieszkania Kraków jest w stanie zaoferować dostęp do najbezpieczniejszych rozwiązań oraz niezwykle bogatej infrastruktury. Docelowy termin przekazania mieszkań lokatorom przewidywany jest już na IV kwartał 2019 roku.

Nowe mieszkania Kraków ul. Dąbska - Przejdź do oferty!