2019-12-05

Nowa inwestycja powstaje przy zbiegu dwóch dużych ulic - Alei Pokoju i Nowohuckiej. To miejsce tętni życiem, więc doskonale nadaje się na nowe mieszkania dla rodzin z dziećmi i osób, które skupiają się bardziej na swojej karierze. Co wyróżnia te mieszkania?

Doskonała lokalizacja

Aleja Pokoju oraz ulica Nowohucka znajdują się w wyjątkowo dobrej lokalizacji. To świetne miejsce dla tych, którzy nie chcą marnować czasu na żmudne przemieszczanie się między domem a pracą lub szkołą. Mieszkania od dewelopera, które są usytuowane w tej lokalizacji pozwalają na zrezygnowanie z codziennej jazdy samochodem. Zamiast auta można wybrać się na pobliski przystanek tramwajowy lub autobusowy. Ma to szczególne znaczenie w Krakowie, mieście które cierpi na problemy związane ze smogiem. Pamiętajmy, że zdarzają się dni, kiedy natężenie pyłów jest tak duże, że mieszkańcy są proszeni o zrezygnowanie z korzystania z auta. W takich chwilach bliskość komunikacji miejskiej jest nieoceniona.

Blisko przyrody i cywilizacji

Planowana inwestycja znajduje się też blisko Parku Lotników Polskich. To zielone płuca Krakowa. Idealne miejsce na spacer z dziećmi lub z psem. Nadaje się też do tego by spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. To doskonałe miejsce na jogging. Co ważne, wspomniane już mieszkania w Krakowie znajdują się też blisko hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków i Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. W ich bezpośrednim sąsiedztwie są kawiarnie, restauracje, kluby fitness, szkoły tańca, centra handlowe: Plaza i M1 oraz kina: Cinema City i IMAX. Oznacza to, że każdy znajdzie w tej okolicy coś dla siebie. Nie będzie miejsca na nudę!

Inwestycja przy Alei Pokoju

Planowana inwestycja to sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny z garażem podziemnym. Będzie w nim jedenaście lokali mieszkalnych o metrażach od 32 do 75 m². Są one wyposażone w przestronne balkony oraz ogródki na parterze. Na tę chwilę istnieje też możliwość połączenia mieszkań i przekształcenia ich w duży apartament.

Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców

Nowoczesny budynek zostanie wyposażony we wszystkie systemy, które mają zapewnić mieszkańcom maksymalne bezpieczeństwo i wygodę. Podstawą jest całodobowy monitoring, system sygnalizacji pożaru, detektory spalin w garażu, system zasilania awaryjnego, wentylację mechaniczną oraz drzwi antywłamaniowe klas do mieszkań. Jeśli chodzi o zapewnienie komfortu mieszkańców, to nowe mieszkania będą na najwyższym poziomie. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie: stojaki na rowery a także zewnętrzne miejsca postojowe. Dzięki temu parkowanie pod własnym domem nie będzie udręką, a normalną czynnością. Planowana inwestycja będzie miała charakter bardzo kameralny. Ma ona być odskocznią dla osób zmęczonych miejskim zgiełkiem, ale równocześnie nie jest ona od niego zbytnio oddalona. Jej mieszkańcy będą, więc mogli wrócić do miejskiego gwaru wtedy, kiedy tylko będą chcieli. Planowany termin realizacji inwestycji to II/III kwartał 2021 r.

Zapoznaj się z naszą ofertą mieszkań Nowe mieszkania Kraków przy Alei Pokoju