2019-11-05

Każdy marzy o własnych czterech kątach. Wybranie jednak najlepszego miejsca dla siebie i swojej rodziny nie jest jednak proste. Nowe mieszkania powstają w całym Krakowie, ale tylko niektóre lokalizacje zasługują na uwagę. Jedną z nich jest dzielnica Czyżyny, w której znajduje się Aleja Pokoju. Dlaczego to wymarzona lokalizacja? Dlaczego Czyżyny Kraków to doskonałe miejsce do zamieszkania?

Blisko serca miasta

Inwestycja Aleja Pokoju położona jest pomiędzy dwoma dużymi arteriami miasta, czyli Aleją Pokoju i ulicą Nowohucką. Z budynki bez trudu można dostać się na przystanek autobusowy i tramwajowy. To tylko dwie minuty pieszo! W związku z tym, możesz spokojnie zrezygnować z samochodu i stania w korkach w godzinach szczytu. Dzięki temu pomożesz też w ochronie środowiska naturalnego oraz nie będziesz przyczyniać się do powstawania smogu. W miastach takich jak Kraków jest to bardzo ważny argument. Elementem inwestycji będą też stojaki rowerowe dostępne dla mieszkańców budynku. Dzięki nim każdy lokator będzie mógł swobodnie przesiadać się z czterech kółek na dwa.

Blisko natury

Inwestycja przy Alei Pokoju jest też położona blisko Parku Lotników Polskich. To ogromne tereny zielone, które zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. To doskonałe miejsce na poranny jogging, spacer z psem, czy romantyczną przechadzkę we dwoje. Do parku można też zabrać dzieci. To dobry pomysł, bo powrót do domu zajmie tylko kilka chwil. Warto pamiętać, że Park Lotników Polskich należy do największych przestrzeni zielonych na terenie Krakowa. Trudno, więc znaleźć lepsze miejsce do zrelaksowania się na łonie natury nie opuszczając miasta. Wybierając mieszkanie przy Alei Pokoju można korzystać z luksusu takiego wypoczynku bez konieczności ruszania auta.

W centrum akcji

Trzeba też pamiętać, że Aleja Pokoju znajduje się blisko hali sportowo-widowiskowej TAURON Arena oraz Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Te dwa miejsca ściągają wielu turystów z całej Polski i ze świata. W ich sąsiedztwie znajdują się kawiarnie, restauracje, galerie handlowe, luksusowe sklepy, siłownie, szkoły tańca i kluby fitness. W tym miejscu ciągle tętni życie. Mieszkańcy budynku przy Alei Pokoju będą mogli wtopić się w ten tłum, gdy tylko przyjdzie im na to ochota. Wystarczy, że wyjdą ze swojej oazy spokoju i pokierują się do centrum. Gdy będą mieli już dość gwaru, będą mogli wrócić do własnego świata.

Zapoznaj się z naszą ofertą mieszkań Nowe mieszkania Kraków przy Alei Pokoju deweloper Budrem

Dbałość o bezpieczeństwo

Kolejnym plusem tej lokalizacji jest dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców. Pomimo bezpiecznej okolicy, deweloper dokłada starań, by lokale były dodatkowo zabezpieczone. Sześciokondygnacyjny budynek zostanie wyposażony w: całodobowy monitoring, system sygnalizacji pożaru, system zasilania awaryjnego, wentylację mechaniczną oraz drzwi antywłamaniowe klasy C do mieszkań. Dzięki nim, każdy lokator będzie mógł spać spokojnie we własnym łóżku.