2020-06-16

Klienci, którzy przymierzają się do kupna mieszkania, na pewno nie raz spotkali się z terminem tak zwanego ,, stanu deweloperskiego". Czym charakteryzuje się takie mieszkanie i jak wyglądają mieszkania w stanie deweloperskim oferowane przez dewelopera Budrem?

Stan deweloperski mieszkań

Na to określenie nie ma tak naprawdę konkretnej definicji. Każdy deweloper na swój sposób rozumie wykonanie mieszkania w stanie deweloperskim. Czego jednak możemy być pewni po zakupie takiego mieszkania? Po dostaniu kluczy do naszego nowego gniazdka możemy spodziewać się na pewno rozprowadzonej już instalacji elektrycznej, drzwi wejściowych oraz otynkowanych ścian, które niekiedy bywają też malowane na biały kolor. Posadzki w takich mieszkaniach z zasady wykonane są z betonowej wylewki, która stanowi świetną bazę do dalszego wykańczania mieszkań. Zatem stan deweloperski to nic innego, jak zakończenie wszystkich prac związanych z ociepleniem, właściwym przygotowaniem ścian i podłóg doprowadzeniem instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, teletechnicznej oraz centralnego ogrzewania.

Mieszkania deweloperskie Budrem

Deweloper Budrem również posiada w ofercie sprzedaż domów i mieszkań w stanie deweloperskim. Jednak w mieszkaniach przez nich budowanych nie znajdziemy części ścianek działowych. Są one do wykonania przez klienta we własnym zakresie. Jest to dla niektórych osób bardzo dużym plusem, gdyż daje to im możliwość oddzielenia od siebie pomieszczeń według ich własnego planu. Klient ma w takim przypadku wolną rękę podczas wykańczania mieszkania. Po zakupie mieszkania w stanie deweloperskim od firmy Budrem, kupiec może liczyć na zamontowane drzwi antywłamaniowe wysokiej klasy, które dodatkowo zapewniają ochronę i bezpieczeństwo. W mieszkaniu obecna jest stolarka okienna i parapety wewnętrzne, które wykonane zostały z konglameratu.

Wykończenie ścian w stanie deweloperskim

Wszystkie ściany oraz sufity w mieszkaniu wyprawione są tynkiem gipsowym. To samo tyczy się ścian i sufitów w łazience i toalecie. Podłogi w pomieszczeniach zostały wykonane dzięki zastosowaniu wylewki cementowej, która nazywana jest również jako ,,pływająca". Wylewka rozprowadzana była na styropianie i folii PCV. Możemy liczyć się również z indywidualnym opomiarowaniem mediów, liczniki c.o., z.w.u., c.w.u..

Instalacje w nowych mieszkaniach od dewelopera Budrem

Jeśli chodzi o instalacje, to jakich możemy spodziewać się w mieszkaniu? Gwarantowana jest instalacja elektryczna i pełna oświetleniowa z kostkami i gniazdkami oraz z włącznikami. W kuchni została zamontowana trójfazowa instalacja, która będzie zasilać kuchenkę elektryczną. Jest ona również zakończona kostką. Przed wejściem do mieszkania kupiec może spodziewać się gotowej instalacji domofonowej, wyposażonej w kasetę domofonową oraz słuchawki domofonowej w każdym lokalu. w ofercie mieszkania deweloperskiego znajdziemy również przygotowaną instalację telefoniczną, instalację RTV oraz internetową, która jest w naszych czasach praktycznie niezbędna. W przypadku ogrzewania mieszkań, zamontowane zostało centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, bogate w termostaty i grzejniki. Dodatkowo plusem jest instalacja wentylacji mechanicznej i niezastąpiona instalacja wodociągowa pod okap w kuchni. Deweloper Budrem w ofercie mieszkań deweloperskich posiada możliwość indywidualnego podejścia do klienta, co objawia się na przykład brakiem ścian działowych. W razie szczegółowych pytań o wykończenie mieszkań oraz ceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym działem sprzedaży.