2021-02-01

Mogłoby się wydawać, że w dobie pandemii prace nad nowym przedsięwzięciem budowlanym będą przebiegać znacznie wolniej, jednak tak się nie stało. Inwestycja mieszkaniowa Aleja Pokoju w Krakowie zostanie oddana do użytku w zgodzie z ustalonym terminem. Realizacja przebiega w zgodzie z zakładanym harmonogramem, co z pewnością usatysfakcjonuje inwestorów. Budynek mieszkalny składa się z sześciu kondygnacji. Warto wspomnieć również o garażach podziemnych, dzięki którym możliwe jest bezpieczne przechowywanie pojazdów. Poniżej zamieszczono kilka najważniejszych informacji.

Zgodność z obowiązującymi normami

Mieszkania w Krakowie na ul. Na Łąkach 9 zostały zaprojektowane przez renomowane przedsiębiorstwo architektoniczne, które od wielu lat odnosi sukcesy w branży. Budynek wznoszony jest w zgodzie z aktualnie obowiązującymi normami oraz standardami, dzięki czemu nie trzeba martwić się o kwestie związane z bezpieczeństwem, czy też komfortem życia. Warto również wspomnieć o zastosowaniu certyfikowanych materiałów, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Wszystko po to, aby nowa inwestycja przez długie lata pozostała w nienaruszonym stanie. Warunki otoczenia nie będą stanowić dla niej żadnego zagrożenia. Niweluje to ryzyko wystąpienia takich zjawisk, jak np. podtopienie garaży, przeciekający dach, wilgoć w lokalach mieszkalnych. Stawiając na rzetelnego dewelopera nie trzeba obawiać się żadnych nieprawidłowości, ani kłopotliwych opóźnień.

Nowoczesne mieszkania w dogodnej lokalizacji

Mieszkania deweloperskie, które powstają w ramach inwestycji Aleja Pokoju przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Dogodna lokalizacja znacząco ułatwia codzienne życie. Podróż do centrum nie będzie żadnym wyzwaniem nawet dla osób, które nie posiadają własnego auta. Warto wspomnieć również o przestronnych wnętrzach, które znakomicie wpasowują się w aktualnie obowiązujące trendy mieszkaniowe. Wdrożenie energooszczędnych rozwiązań umożliwia zminimalizowanie kosztów ogrzewania budynku. Jest to również ważne dla tych, którzy cenią sobie rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu. W pobliżu realizowanej inwestycji mieszkaniowej znajduje się wiele miejsc, gdzie można spędzić wolny czas. To prawdziwa gratka zarówno dla młodych osób, rodzin z dziećmi, jak i seniorów! Na specjalną uwagę zasługuje fakt, że w niedalekiej odległości znajduje się Park Lotników Polskich. Jest to jeden z największych obszarów zielonych zlokalizowanych na terenie Krakowa. Ucieszy to miłośników natury.

Rozwiązania poprawiające stopień bezpieczeństwa

Inwestycja Aleja Pokoju zagwarantuje mieszkańcom oczekiwany stopień bezpieczeństwa. Jednym z najistotniejszych rozwiązań jest całodobowy monitoring, który wspomaga skuteczną ochronę życia, jak i mienia. Nie można również nie wspomnieć o systemie sygnalizacji pożaru. W garażu podziemnym zostaną umieszczone detektory spalin, które zmniejszają prawdopodobieństwo zatrucia groźnymi dla zdrowia oparami. Na zewnątrz będą znajdować się miejsca postojowe oraz stojaki na rowery. Rodzice będą mieć do dyspozycji wózkarnie, dzięki której nie ma konieczności przechowywania pojazdu dla malucha w mieszkaniu lub na klatce. Nie tylko wpływa to na wygodę mieszkańców, ale również obniża ryzyko kradzieży. Opisywana inwestycja oferuje mieszkania o metrażu od 32 do 75 m², jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć kilka lokali. Wszystko zależy od wymagań oraz oczekiwań inwestora. W celu omówienia szczegółów wystarczy skontaktować się z obsługą firmy deweloperskiej.