2022-04-15

Rozpoczęliśmy sprzedaż lokali mieszkaniowych w nowej lokalizacji. To świetna wiadomość dla osób, które akurat są w trakcie poszukiwań wymarzonej nieruchomości. Nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę zarówno dla singli, jak i par, rodzin z dziećmi, seniorów. Dogodna lokalizacja stanowi tylko jedną z wielu zalet. Na specjalną uwagę zasługuje bliskość terenów zielonych.

Gdzie znajduje się inwestycja Kapelanka – Pychowicka?

Jeśli interesują Cię nowe mieszkania w Krakowie, to inwestycja Kapelanka – Pychowicka jest właśnie dla Ciebie! Znajduje się ona na Dębniku (ulica Pychowicka), czyli jednej z najstarszych dzielnic w Krakowie. Jest to lokalizacja ciesząca się dużym zainteresowaniem osób stawiających komfort życia na pierwszym miejscu. Nieopodal znajduje się Stare Miasto, a także Zalew Zakrzówek oraz Skałki Twardowskiego. Dzięki rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej dotarcie do celu nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Nawet osoby bez własnego auta mogą swobodnie się przemieszczać. Warto wspomnieć także o ścieżkach rowerowych, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom jednośladów.

Dlaczego warto wybrać mieszkania na Zakrzówku?

Budrem to deweloper z wieloletnim doświadczeniem, którego bez obaw można obdarzyć zaufaniem. Liczne pozytywnie opinie stanowią najlepsze potwierdzenie rzetelności oraz profesjonalizmu. Zakup nieruchomości nie wiąże się więc z żadnym ryzykiem. Inwestycja mieszkaniowa Kapelanka – Pychowicka składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest sześciopiętrowy budynek, w którym będą znajdować się mieszkania o różnym metrażu (od 28 do 125 mkw). Nie będzie brakować zarówno kawalerek, jak i przestronnych pięciopokojowych lokali. Szeroki wybór sprawia, że znalezienie odpowiedniego wariantu nie będzie stanowić żadnego problemu.

Inwestycja Kapelanka – Pychowicka to nie tylko nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie, ale także liczne udogodnienia, które mają bezpośredni wpływ na wygodę codziennego życia. Na specjalną uwagę zasługują duże tarasy, a także zieleń na dachu. Ponadto, osoby zamieszkujące na parterze będą mogły korzystać z własnych ogródków. Kolejną zaletą jest podziemny garaż zlokalizowany na dwóch kondygnacjach. Oczywiście miejsca postojowe będą znajdować się również na zewnątrz budynku. Dotyczy to również stojaków rowerowych, które zostaną umieszczone w hali garażowej oraz poza obiektem mieszkalnym.

Następnym plusem inwestycji mieszkaniowej Kapelanka – Pychowicka jest nieprzeciętny poziom bezpieczeństwa. Budynek zostanie wyposażony w monitoring. Nie można również nie wspomnieć o detektorze spalin w garażu, systemie zasilania awaryjnego czy sygnalizacji pożaru. Wentylacja mechaniczna gwarantuje sprawny obieg powierza w obiekcie. Ponadto, każde mieszkanie zostanie wyposażone w solidne drzwi antywłamaniowe.

Inwestycja mieszkaniowa Kapelanka – Pychowicka: podsumowanie

Inwestycja mieszkaniowa na Zakrzówku realizowana przez nas, to znakomita propozycja dla osób poszukujących nieruchomości zlokalizowanej w dogodnej okolicy. Poniżej przedstawiono najważniejsze atuty omawianego przedsięwzięcia.

  • bliska odległość od Starego Miasta,
  • rozbudowana sieć komunikacji miejskiej,
  • szeroki wybór placówek edukacyjnych, przedszkoli, żłobków,
  • sąsiedztwo galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych, ośrodków zdrowia i wielu innych,
  • tereny zielone, parki, place zabaw,
  • wysoki standard wykończenia nieruchomości,
  • nieprzeciętne bezpieczeństwo życia,
  • mieszkania o różnej powierzchni i układzie,
  • garaż podziemny i zewnętrzne miejsca postojowe.

Decydując się na zakup mieszkania w tej okolicy można liczyć na wiele udogodnień. Trzeba wspomnieć, że jest to dzielnica tętniąca życiem, a więc nie trzeba martwić się o nudę i monotonię. Oczywiście nie oznacza to, że osoby wybierające spokój i ciszę nie znajdą miejsc odpowiednich dla siebie. Wystarczy jedynie udać się w miejsca cieszące się mniejszym zainteresowaniem.