Poszukujesz mieszkania blisko centrum? Dobrze trafiłeś! Nie będziesz musiał stać już więcej w korkach. Nasza Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu Ronda Mogilskiego i Grzegórzeckiego, co zapewnia łatwą i dogodną komunikację z innymi częściami Krakowa. Dobra lokalizacja to jedna z wielu zalet naszej inwestycji. Zaufaj nam, a pokażemy ci, że to wszystko może być prawdą. Sprawdź co przygotował Budrem - deweloper Kraków

Nasze doświadczenie, a przede wszystkim dążenie do ciągłego podnoszenia standardu inwestycji wpłynęło na to, że dziś możemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Budynek wyróżnia niepowtarzalna architektura oraz estetyka, które podkreśla między innymi klatka zaprojektowana w formie atrium z przeszkleniami w dachu oraz panoramiczną windą. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o potrzebach najbardziej wymagających kupujących, dla których podwyższony standard wpłynie na komfort życia dnia codziennego. W budynku znajdują się funkcjonalne mieszkania od 26 do 113 mkw, w których przez zastosowanie dużej ilości przeszkleń oraz wykuszy ze szkła zapewnione zostało maksymalne wykorzystanie światła. Przy budynku znajdować się będą ogólnodostępne miejsca postojowe a pod budynkiem dwupoziomowy garaż podziemny co w pełni zapewni mieszkańcom swobodne pozostawienie samochodu na terenie inwestycji.

Dodatkowo proponujemy możliwość wyboru aranżacji wnętrza, dużo zieleni, cichobieżne windy, wyciszane klatki schodowe, wentylację mechaniczną, ciekawą architekturę budynku oraz przestronne tarasy - to jedne z wielu proponowanych przez nas możliwości. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży mieszkań, w którym czekają na ciebie atrakcyjne ceny inwestycji oraz liczne promocje.

Planowany termin zakończenia inwestycji planujemy na pierwszy kwartał 2017 roku.

Czasem proces zaciągnięcia kredytu hipotecznego moze wydawać się skomplikowany jest dlatego oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie pozyskania kredytu przy współpracy z doradcami. Polecamy doradców posiadających kilkunastoletnie doświadczenie co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz dopasowanie najlepszej oferty spośród szerokiej gamy produktów hipotecznych dostępnych na rynku.